16.5 C
Lviv
02.03.2024
Україна

Пластичний хірург з Німеччини – 13-й візит до Львова. Завдяки фінансовій підтримці Олександра Зінченка

До Львова з благочинною місією вже втринадцяте прибув відомий пластичний хірург з Франкфурта-на-Майні, професор,  доктор медицини Клаус Екснер. Метою його візиту є допомогти дітям і дорослим позбутися важких вроджених і набутих вад. Професор перебуватиме у Львові з 4-го по 10-те липня.

Як зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, візити провідних лікарів не лише дозволяють українським пацієнтам отримати якісну медичну допомогу новітніми методами лікування, а й дають можливість дитячим хірургам перейняти успішний досвід пластичної реконструктивної хірургії. Це напрям, який давно розвивається у світі, проте для України є відносно новим.

«Діти – це вразлива категорія пацієнтів, яка потребує особливого підходу медиків. А їхній захист та безпека, створення найкращих умов для лікування є одним з наших пріоритетних завдань. Сьогодні чимало коштів з державного та обласного бюджетів скеровуються на медичну галузь. Зокрема, в межах обласної програми підтримки галузі охорони здоров’я закуповується медичне обладнання, яке використовують лікарі у дитячих медзакладах. Все для того, аби наші діти були здорові та вчасно отримували необхідну їм допомогу. Сьогоднішній візит Клауса Екснера – це ще один крок у цьому напрямку», – сказав Максим Козицький.

За час свого перебування у Львові німецький лікар планує проконсультувати   близько 40 дітей зі складними набутими та вродженими вадами та спільно з українськими лікарями здійснити близько 30 пластичних й реконструктивних операцій.

 Співпраця з відомим фахівцем триває з 2012 року, коли Клаус Екснер приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро–2012», щоб оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких уболівальників «BigShoe». Разом з професором приїхав директор благочинного фонду «BigShoe»  Ігор Ветзель, який має добрі стосунки з футболістами збірних різних країн. Зараз йому вдалося залучити до благодійної акції гравця збірної України з футболу Олександра Зінченка, завдяки фінансовій підтримці якого і став можливим приїзд Клауса Екснера.

Довідково:

Клаус Екснер – доктор медицини, хірург з Франкфурта-на-Майні. Професійна кар’єра почалася у 1974 році. Працював у Федеральній лікарні збройних сил Гамбурга, у клініці Гамбург – Вандсбек, лікарні Санкт-Маркуса Франкфурта на Майні, лікарні Дьяконіци у Франкфурті на Майні.

З 2013 року – член правління асоціації німецьких пластичних хірургів (нині DGPRÄG) і член-засновник асоціації німецьких естетичних пластичних хірургів.

В межах кожного візиту до Львова  Клаус Екснер проводив лекції для лікарів 8-ї лікарні м. Львова та працівників університету.

За підтримки Клауса Екснера  двоє хірургів з України проходили стажування в клініці пластичної, реконструктивної хірургії та хірургії кисті у Франкфурті. Працює над створенням програми для стажування хірургів з України в Німеччині. 

«За період співпраці Клаус Екснер обстежив понад 500 пацієнтів з вродженими вадами, післяопіковими рубцевими деформаціями, раневими дефектами, та разом з українськими лікарями прооперував  більш як 250 хворих з усіх областей України. Найбільшу увагу приділено дітям з вродженими птозами повік», – розповів директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

Схожі повідомлення

Рашисти обстріляли центр Херсона, 7 загиблих і 58 поранених, 18 – у важкому стані (оновлено). ФОТОрепортаж 18+

admin3

БУЧА…. жахливі фотосвідчення і враження очевидців

admin2

Найадреналіновіший бій 2023: Залужний нагородив “Золотим Хрестом” солдата 92-ї ОМБр Руслана Зубарєва (Хижака). ВІДЕО+ФОТО

admin3

Сонячні і місячні затемнення у 2022 році: всі дати і де буде видно

admin2

Переклад документів

admin

Трансмісійні оливи: Ключові аспекти обрання і заміни для довговічності вашої автомобільної трансмісії

admin

Залишити коментар