16.5 C
Lviv
25.05.2024
Україна

У день народження путіна багато українців мріяли, що гідним «подарунком» для негідника – вбивці буде підрив Кримського мосту. І так сталося. Респект причетним до фейерверку!

Я теж із числа тих співвітчизників, кому вчора, 7 жовтня, підкотила шалена  думка, аби на 70-річчя кремлівського збоченця – людиновбивці було підірвано Керченський міст, який сполучає територію Росії з анексованим у 2014 році українським Кримом. І не мало жодного значення у який спосіб це мало відбутися, головне – аби вразити лихий символ російської присутності на півострові. Мрія ж бо, як і віра, гори перевертає! А тут якийсь міст…

  Далі, після хвилевого приємного емоційного збудження, викликаного цією несподіваною мрією, буденні клопоти «налаштували» на інші приземлені думки «маленької людини».

…І ось 8 жовтня  вранці – топ – новина світового масштабу – ГОРИТЬ КРИМСЬКИЙ МІСТ! Спершу, о 7-й год. 6 хв.  про радісну подію дізнаюся з повідомлення улюбленого і, на мою думку, найбільш об’єктивного з 2014 року українського інтернет – видання «Цензор. НЕТ»: https://censor.net/ua/n3372279: «Hа залізничній гілці Кримського мосту потужна пожежа. Палає цистерна з паливом. Потужна пожежа сталася на залізничній гілці Кримського мосту. Людей не пускають, проїзд закрито», причому з «оберемком» відео – та фотоілюстрацій. Далі – у тому ж «Цензорі. НЕТ» та інших  медіа ресурсах все детальніше і детальніше розривалися (і розкриваються)  версії пожежі (підриву)  Кримського моста.

Але мені вже байдуже до них, бо я тріумфую, бо головне – моє побажання, аби на день народження пуйла вибухнув Кримський міст, – ЗБУЛОСЯ! А це те, що треба.

 Це суперадреналін для мільйонів моїх співгромадян та людей доброї волі усього світу! Суперадреналін,  який додає нам віри, що імперія – вбивця, яка тероризувала і застрахала людство, буде переможена українським військом – збірним Лицарем Світла цивілізованих держав планети Земля, які підсилюють його обладунки новітньою зброєю та іншими необхідними для Воїна – Велетня речами. Відтак Він переможе патологічного людиновбивцю.

Респект причетним до фейерверку на Кримському мосту! Усе тільки починається… Слава Україні!

Іван БАСАРАБ   

Схожі повідомлення

Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, яка вимагає від РФ негайно вивести війська з України

admin3

Як стати донором яйцеклітин? 

admin

“Держава. Духовність. Різдво” : про нові виклики для країни і церкви, капеланство та волонтерство, підтримку вірян та воїнів ЗСУ, збереження українських традицій та про дату святкування Різдва

admin3

Сонячні і місячні затемнення у 2022 році: всі дати і де буде видно

admin2

Купити комбікормовий завод Buschhoff від виробника за вигідними цінами та професійне обладнання для видалення гною

admin

Сучасні методи для підтримування молодості обличчя

admin

Залишити коментар