16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Які квіти обрати у квітковому магазині на свято

Квіти – це головний символ свята, будь-якій жінці приємно отримати букет ніжних пелюсток. Щоб ваш подарунок був по справжньому неперевершеним, треба вміти правильно обирати рослини:

  1. Якщо є така можливість оберіть квіткову композицію, яку скомпонують прямо при вас. Так ви зможете переконатись у свіжості цих рослин, тому що іноді продавці можуть додавати в букети вже несвіжі бутони, які швидко зіпсуються уже у вас дома.
  2. Бажано купувати квіти в спеціальних салонах або магазинах де є холодильники для рослин. В таких умовах вони будуть зберігати свою свіжість ще довго.
  3. Обирайте спеціальні мережі салонів, в приміщенні не повинно пахти пліснявою або хімією. Якщо в магазині є квіткові холодильники, то в такому приміщенні може пахнути освіжувачами повітря.

Обрати найкращі та найсвіжіші квіти можна у квітковому магазині: https://shop.camellia.ua/ua. Тут є не тільки великий асортимент, але вам завжди допоможуть у правильному виборі квітів на будь-яку подію.

Зазвичай з рослинами пов’язано багато історій із життя. У одного хлопця повинна була прилетіти кохана дівчина з іншої країни. Вони давно не бачились і дуже скучили один за одним. Парубок хотів зробити приємно коханій й купив їй великий букет. Він витратив на них майже всю свою заробітну платню, хоча і жив не заможно. В останню хвилину рейс дівчини затримали на кілька днів. Це було жахливо, хлопець зрозумів, що ці ніжні квіти не протримаються так довго. Грошей на інший букет вже не було, парубок був дуже пригнічений. Але пройшло декілька днів, а пелюстки виглядали так, ніби їх тільки зрізали. Дівчина прилетіла і була дуже щаслива зустрічі з коханим, а букет який зберігся за такий проміжок часу ще довго радував молодицю. Хлопець зрозумів, що ці квіти так збереглись тільки тому, що він купив їх у сумлінного продавця, де рослини створені, щоб радувати людей, а не тільки заради грошей.

Як правильно вибрати свіжі квіти

Щоб рослини вас довго радували й дарували тільки приємні враження, треба правильно їх вибирати:

  • В першу чергу подивіться на листя, якщо їх майже не має, це означає значить квітки вже давно були зрізані. Не вірте, коли продавець запевняє, що це він обрізав листочки, так зазвичай не роблять.
  • Огляньте зріз, якщо він вже підсох, а середина потемніла краще таку рослину не брати.
  • Бутон повинен бути закритим, а пелюсточки пружні та прилеглі. Відігніть її, якщо вона стала на місце, рослина свіжа, якщо зразу зім’ялась, то така квітка вже завтра буде зів’ялою.

Як повинні виглядати свіжі квіти певних видів

Бутони лілеї краще вибирати зеленого кольору, якщо вони вже жовті, то ця квітка швидко зіпсується. Подивіться на герберу, пелюстки повинні бути без плямок і не прив’ялі. Якщо ви проведете стеблом еустоми по серветці, то свіжа рослина повинна залишити зелений слід. Якщо на гілочці фрезії всі бутони відкриті, то краще її не беріть, вона зіпсується ще до вечора.

Схожі повідомлення

Зачерствілі крихти…

admin3

Увага❗️ Розшукується неповнолітня Василина Крочак

admin3

Кароліна ЛЯНЦКОРОНСЬКА: життєпис славетної польки у викладі Любові Васильків, ст. наукового працівника музею “Дрогобиччина”

admin3

Японець 9 місяців провів у метро Харкова, а тепер відкрив кафе для містян з безкоштовними обідами

admin

Незламному лікарю встановили біопротез у львівському центрі “Незламні”: планує знову на передову

admin2

Як вибрати якісне спецвзуття

admin

Залишити коментар