16.5 C
Lviv
10.06.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільські волейболістки взяли “срібло” у Комплексних іграх Львівщини

На вихідних у Львові провели фінальний етап змагань з волейболу серед громад у межах Комплексних Ігор Львівщини.

За медалі поборолись 9 жіночих команд та 4 чоловічі. Напередодні, минулих вихідних, для чоловічих команд провели відбірковий етап, на якому позмагались 17 команд. 

У фіналі, серед жіночих команд, перемогу здобули представниці Львівської громади, срібло – у Новороздільської громади, а бронза у волейболістки Бродівської громади. 

Серед чоловіків переможцями стали представники Сокальської громади, срібло у — волейболістів Львівської громади, а срібло – у Солонківської громади. 

«Спортивні Ігри Львівщини» – це завжди більше, ніж змагання. Це місце зустрічі громад Львівщини, платформа гартування команд, майданчик для тестування власного рівня та визначення векторів для росту. Саме тому попри всі труднощі ігри є і збирають чимало команд», – розповідає керівник управління молоді та спорту Роман Хім‘як. 

Нагадаємо, Спортивні Ігри Львівщини – це комплексні змагання, що щорічно відбуваються серед збірних команд територіальних громад області. Найкращих визначають серед дорослих, ветеранів та людей з інвалідністю у 16 видах спорту та в загальному заліку. 

Приймають змагання різні громади впродовж року. Організовує їх Львівський обласний центр «Спорт для всіх» та управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Схожі повідомлення

Конкурс дитячого малюнку – до Дня міста

admin2

Днями стартує рейд – перевірка нелегальних перевізників Львівщини

admin3

Про емоційно насичений день з життя колективу Управління соцзахисту населення спільно з дітьми з сімей ВПО, СЖО та фахівцями https://www.facebook.com/groups/sos.cv.ua.lviv/ і волонтерами Міжнародного медкорпусу

admin3

Чи можливо відродити знамениту волейбольну команду «Роздільчанка», яка постала у скрутні 90-ті? Так, але, як і тоді, усе залежить від фінансових можливостей

admin3

Андрій КОПИЧИН (псевдо «Марадона»), командир 8-го окремого батальйону «Аратта» УДА імені Андрія Гергерта: «Наразі працюємо у місті та на  Львівщині у  трьох важливих аспектах…»

admin3

“Веселка” тримає марку

admin2

Залишити коментар