16.5 C
Lviv
28.09.2023
Новороздільська ОТГ

Розгляд судового позову директорки НВК ім. Володимира Труша Євгенії ЧЕРНЮХ до відділу освіти, який тривав 5 років, завершився на користь позивачки. Сума компенсації за вимушений прогул – понад 600 тисяч грн

Як повідомив репортера «Вісника Розділля» відомий новороздільський адвокат Тарас РАТИЧ:

Вчора, 14 вересня, завершилася тривала епопея щодо судової тяганини за участю відділу освіти м. Новий Розділ, який разом з Новороздільською міською радою був відповідачем у справі, що розглядалася судами протягом п’яти років. Справа вкрай резонансна, оскільки матиме результатом  стягнення значних коштів з місцевого бюджету. Апріорі ці кошти, а це сотні тисяч гривень, могли би піти на інші нагальні потреби. Наприклад, на безкоштовне харчування дітей внутрішньо переміщених осіб, на інші важливі речі.

А тут задіяна  особа, яка перебуває на керівній посаді, три накази якої були скасовані судовим рішенням. І апріорі законність цього рішення 14 вересня вже підтвердив Львівський апеляційний суд і поновив незаконно звільненого працівника – директора НВК ім. Володимира Труша ЧЕРНЮХ Євгенію Ярославівну на посаді.

 Також суд  стягнув з відділу освіти середній заробіток за вимушений прогул, мотивуючи таке рішеннями тим, що через незаконні дії рішення  начальника відділу освіти Панчишин Галини Юліанівни директорка НВК ім. Володимира Труша  вимушена була впродовж 5 років  невідомо за які засоби жити. І суд погодився з нашими доводами в тій частині, що відділ освіти допустив ситуацію, за якої людина 5 років поспіль страждала і думала, за які засоби існувати, а тому стягнув на її користь середній заробіток за вказаний період. А це понад 600 тисяч гривень. Адже впродовж цього часу Чернюх Є. Я. могла б працювати на займаній посаді і отримувати заробітну плату.

У наступному числі «Вісника Розділля» резонансну тему буде продовжено, зокрема, адвокат Тарас Ратич надасть редакції офіційний текст судового рішення та прокоментує деякі перипетії судової тяганини.

Розпитував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Новороздільські рятувальники гасили пожежу в Миколаєві

admin2

Леся Демчук і її 50 воєнних вишиванок

admin2

Нові “зебри” у Новому Роздолі

admin2

Світлій пам’яті новороздільця Василя ГУПАЛА

admin3

Усі деталі нового проєкту – міні-ГЕС у Підгірцях

admin2

В Івано – Франківську дівчача команда нашої ДЮСШ завоювала друге місце в турнірі на Кубок Позашкілля з волейболу!

admin3

Залишити коментар