16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

АМУ завітало до Нового Роздолу

Новий Розділ є членом Асоціації міст України уже багато років (співпраця розпочалася ще при міському голові В. Тузу).

Сьогодні, 12 березня, виконком Новороздільської міської ради, керівники відділів та управлінь, депутати зустрілися з представниками Львівського відділення АМУ. (Для довідки: АМУ – Всеукраїнська недержавна організація, створена у червні 1992 р.,  яка захищає законні права та інтереси міст – членів АМУ – в органах державної влади, тобто на рівні Кабміну і Верховної Ради. Нині кількість її членів  становить 909 міст, селищ, сіл).

АМУ впроваджує проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID. Виконавчий директор Львівського відділення АМУ Василь Абаїмов та консультант з бюджетних питань Андріян Фітьо обговорили проблематику новоутвореної Новороздільської ОТГ в усіх сферах діяльності громади: мова велася і про нестачу коштів, реформу соцзахисту, освітянську реорганізацію, відсутність «Школяриків», знищені вщент сільські клуби і  бібліотеки, застарілі спортивні майданчики тощо.

Усі ці речі  планується сформулювати «юридично», як доповнення чи зміни у законодавчі акти, котрі уже будуть затверджуватися «наверху». Також представники АМУ озвучували успішні проєкти інших громад, пропонували «наживо» ознайомитися з ними, організувавши зустрічі і поїздки «на місця». Виглядає, роботи попереду ще достатньо, але підтримка і взаємодоповнення прискорять результат.

Схожі повідомлення

БІОКУРС проводить усі тести, які стосуються COVID-19, та надає послуги із здачі ПЛР-тестів і тим, хто прибуває в Україну, і тим, хто планує поїздку за кордон

admin3

Будівництво дощової каналізації по пр. Шевченка, 28-28-а – “стартував” ще один проєкт

admin2

28 липня біля пам”ятника Тараса Шевченка відбудеться благодійний концерт зведеного ансамблю 2-гої Галицької бригади та гурту «Кулі»

admin3

Новороздільська ТЕЦ підвищує продуктивність роботи котлів опалення

admin2

Вічная пам’ять!

admin3

Звіт фракції ВО «Батьківщина» у Новороздільській міській раді за 2020-2021 рік

admin2

Залишити коментар