16.5 C
Lviv
06.12.2021
Новороздільська ОТГ

АМУ завітало до Нового Роздолу

Новий Розділ є членом Асоціації міст України уже багато років (співпраця розпочалася ще при міському голові В. Тузу).

Сьогодні, 12 березня, виконком Новороздільської міської ради, керівники відділів та управлінь, депутати зустрілися з представниками Львівського відділення АМУ. (Для довідки: АМУ – Всеукраїнська недержавна організація, створена у червні 1992 р.,  яка захищає законні права та інтереси міст – членів АМУ – в органах державної влади, тобто на рівні Кабміну і Верховної Ради. Нині кількість її членів  становить 909 міст, селищ, сіл).

АМУ впроваджує проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID. Виконавчий директор Львівського відділення АМУ Василь Абаїмов та консультант з бюджетних питань Андріян Фітьо обговорили проблематику новоутвореної Новороздільської ОТГ в усіх сферах діяльності громади: мова велася і про нестачу коштів, реформу соцзахисту, освітянську реорганізацію, відсутність «Школяриків», знищені вщент сільські клуби і  бібліотеки, застарілі спортивні майданчики тощо.

Усі ці речі  планується сформулювати «юридично», як доповнення чи зміни у законодавчі акти, котрі уже будуть затверджуватися «наверху». Також представники АМУ озвучували успішні проєкти інших громад, пропонували «наживо» ознайомитися з ними, організувавши зустрічі і поїздки «на місця». Виглядає, роботи попереду ще достатньо, але підтримка і взаємодоповнення прискорять результат.

Схожі повідомлення

Молодь знімає документальний фільм про Новий Розділ

admin2

1 грудня – освячення памятного хреста на місці останньої криївки біля с. Станківці

admin2

Поліцейський дискурс школярам про зміни до Правил дорожнього руху

admin3

Львівщина і Новий Розділ : 748 і , відповідно, 22 випадків захворювань на COVID-19 за добу 14 квітня

admin3

Новороздільська громада пошановувала матерів

admin2

Громадські слухання нового тарифу на воду

admin2

Залишити коментар