16.5 C
Lviv
12.04.2024
Україна

Ремонт да діагностика принетрів у м. Львів

Сучасні принтери – це доволі складна техніка, яка потребує якісного професійного обслуговування. Заправка та ремонт принтерів здійснюється фахівцями після спеціальних діагностичних процедур, які стосуються не лише механічної, але й програмної роботи пристрою.

Спеціалісти нашої компанії «Максимум Сервіс» проводять додаткове тестування різних складових принтеру, враховуючи особливості кожної моделі. Під час ремонту усуваються всі несправності, вирішуючи проблему як мінімум на декілька років.

Що включає послуга діагностики

У першу чергу спеціалісти усувають очевидні дефекти, які бачать неозброєним оком, а далі в обов’язковому порядку проводять тестування всіх механізмів, перевіряють електросхеми й контакти, проводять програмну діагностику приладу.

Загалом послуги діагностики та ремонту принтерів включають:

 • очищення вузлів та елементів пристрою;
 • перепрошивка (поновлення програмного забезпечення);
 • перевірка та заправка картриджу;
 • заміна зношених деталей;
 • діагностика електричних контактів.

Терміни ремонту принтера

Наскільки швидко спеціалісти сервісного центру полагодять принтер – залежить від складності проблеми, обсягу ремонтних робіт та наявності деталей, які потребують заміни. Якщо поломка приладу незначна, а сервісний центр не перевантажений замовленнями, термін ремонту може становити від пари годин до половини дня. Якщо поломка серйозна, ремонт принтера може зайняти декілька днів. В тому чи іншому випадку ви отримаєте повністю протестований та полагоджений прилад із заправленим картриджем. Якщо Вам потрібен ремонт принтерів у м. Львів звертайтесь до нашого сервісного центру «Максимум Сервіс», ми з радістю Вам допоможемо.

Де можна замовити послугу ремонту

Закінчення гарантії на справність принтера – не привід засмучуватись, адже фахівці нашого сервісу знають, як повернути його до життя. Звертайтесь у компанію Максимум Сервіс, щоб перевірити та якісно відремонтувати оргтехніку будь якого виробника у найкоротший термін.

Ми відповідально ставимось до кожного завдання, практикуємо індивідуальний підхід до кожного замовника. Наші спеціалісти – це команда досвідчених фахівців, які володіють всіма необхідними знаннями та навиками.

Які послуги надає сервісний центр

Після проведення діагностики стає зрозуміло, який саме ремонт потрібен вашому принтеру: перепрошивка, сервісне обслуговування, заміна зношених деталей чи комплексний ремонт.

Переваги обслуговування, яке надає наш сервісний центр:

 1. Точна професійна діагностика, яка встановлює причину проблеми та дозволяє визначити робочий стан приладу. На основі отриманої інформації ми плануємо види та обсяг робіт, які стануть найбільш доцільними для вирішення проблеми.
 2. Наші фахівці виконують ремонтні роботи будь-якого рівня складності та готові взятися за моделі будь-яких виробників.
 3. Ремонт принтерів проводиться у найкоротші з можливих терміни – ми не змушуємо своїх клієнтів довго чекати.
 4. Ми виконуємо якісну прошивку принтерів, після якої ваш прилад буде працювати успішно та довго.
 5. Фахівці нашого сервісу використовують для ремонту оригінальні деталі або запчастини з ліцензіями. Широкий асортимент витратних матеріалів дозволяє нам ремонтувати принтери якісно та швидко.
 6. Майстри сервісної компанії дають офіційну гарантію на виконаний ремонт, а при необхідності здійснюють післягарантійне обслуговування (у разі виходу принтеру з ладу).

Компанія «Максимум Сервіс» надає послуги якісного обслуговування та ремонту оргтехніки різних моделей за доступними цінами. Ми заправимо або відремонтуємо ваш прилад у найкоротші терміни, адже добре знаємо, наскільки важливий принтер у щоденній роботі чи навчанні!

Схожі повідомлення

У Городку поліцейські затримали шахрая-гастролера з Маріуполя , який видурив у 80- літньої жінки 43 тис. грн

admin3

26 вересня у Львові оперативники карного розшуку затримали іноземця під час вчинення крадіжки з автомобіля

admin3

Сусіди – від Бога! Про ненавязливе нагадування Лукашенка

admin2

83-річний буковинець офірував ЗСУ на перемогу 100 тис. грн і 10 тис. доларів США. Президент нагородив жертводавця орденом “За заслуги”

admin3

Римські динарії, срібні та фальшиві, – біля Малих Підлісків

admin2

Понад 240 нетверезих водіїв виявили поліцейські на Львівщині від початку року

admin4

Залишити коментар