16.5 C
Lviv
29.05.2024
Україна

Вагомий успіх 80-річного Геннадія Печенюка: у Кубку України та «Турі братів Стародубів» серед ветеранів та аматорів велоспорту він завоював перше, два других та третє місце!

Живуть у давньому подільському граді Хмельницький  брати Стародуби – відомі та вмотивовані містяни, які успішно реалізувалися як самодостатні особистості. А ще вони віддавна міцно «дружать із спортом», а насамперед, із велосипедним, у якому досягли чималих успіхів. Власне, саме завдячуючи їхньому ентузіазму та ініціативності, тут вже майже чверть століття відбуваються велоперегони «Тур братів Стародубів».

І цьогоріч, напередодні 30 –річчя Незалежності України, зокрема, 22 -24 серпня, у м. Хмельницький відбулися подвійні Всеукраїнські змагання з велоспорту:  на Кубок України та ХХІУ відкриті обласні змагання  «Тур братів Стародубів» серед ветеранів та аматорів з велосипедного спорту на шосе. На запрошення взяту участь у престижних змаганнях відгукнулося чимало відомих ветеранів велоспорту, загалом, майже 100 осіб а серед них у віковій категорії «80+» і наш знаменитий земляк 80-річний Геннадій ПЕЧЕНЮК, який представляв ТОВ «ДМЗ «Карпати». По – перше, із «зірковими» братами його пов’язує давня спортивна дружба, по – друге, Геннадій Петрович брав участь у «Турі братів Стародубів», мабуть,  з двадцять разів, був неодноразовим переможцем та призером велоперегонів.

І цього разу новороздільський ветеран довів і братам – приятелям, і своїм суперникам, що в нього ще достатньо «пороху у порохівницях». Вже першого дня змагань Геннадій Петрович впевнено  завоював І місце у індивідуальній гонці у своїй віковій категорії, при чому вирвавши на трасі перемогу в іменитого візаві – голови Федерації ветеранів велоспорту України Анатолія Корофєєва. 

Відзначився Г. Печенюк і наступного дня, 23 серпня, у групових велоперегонах на 15 та 40 кілометрів. Це була цікава «гросмейстерська партія» між згаданими велозмагунами. І хоча пан Геннадій уважно контролював дистанцію, проте пан Анатолій таки «переграв» новороздільця і різко випередивши його на фінішній прямій, став переможцем. Утім, у суперництві з таким іменитим ветераном і ІІ місце, як кажуть, дорогого вартує. Таким же був результат і на наступній дистанції.

Вкрай складним видався, на перший погляд,  начебто короткий маршрут на 2 кілометри вулицями Хмельницького, із крутими поворотами та стрімкими підйомами, у черговій дисципліні змагань – «гонці на індивідуальній трасі» (гіт), який відбувся 24 серпня. Це був шалений етап, де важко було вирватися уперед  із щільної групи, тож Геннадій Петрович фінішував третім.

 Отже, в підсумку змагання на Кубок України та та ХХІУ відкриті обласні змагання  «Тур братів Стародубів» серед ветеранів та аматорів з велосипедного спорту на шосе  виявилися для Геннадія Петровича доволі «урожайними»  у своїй віковій категорії – одне перше, два других та одне третє місце. Не випадково під час закриття змагань, які урочисто відбулися на центральній площі міста, міський голова м. Хмельницький особливо тепло вітав Геннадія Петровича –  самовідданого ветерана, який дивує спортивний світ своїми успіхами.

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Тимошенко і Арамахія проти позбавлення нардепів ОПЗЖ повноважень, – ЧЕСНО. ПЕРЕЛІК

admin3

Як вибрати сукню : поради від бренду Лебутік

admin

Смертельна ДТП у с. Куровичі поблизу Львова: загинув 62-річний водій “ВАЗ-2170”

admin3

Важливі міркування стосовно домашніх камер відеоспостереження

admin

На Львівщині відзначили переможців обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури

admin3

Співбесіда із судновласником: що необхідно для успішного працевлаштування?

admin

Залишити коментар