16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Напередодні Дня Незалежності новороздільчанки та переселенки сплели 150-ту маскувальну «сітку – захисницю»!

Гарний подарунок і для себе, і для бійців Збройних Сил України підготував колектив  самоствореної добровільної організації «Ми разом!», до якої увійшли небайдужі новороздільчанки та внутрішньо переміщені жінки зі Сходу та Півдня України. Зокрема, 16 серпня, напередодні Дня Незалежності України сплетена ювілейна 150—та маскувальна «сітка – захисниця».

 З нагоди цієї приємної події членкиня цього чарівного, працьовитого і талановитого колективу Людмила Грица- Марлян ( до речі, як і ваш автор, мешканка 9-го кварталу славного Нового Роздолу), привітала у соцмережах своїх колег з майстерні вітальним дописом: «Сьогодні, 16 серпня,  у нашої “артілі” невеличке свято.

Наша, на сьогоднішній день 150-та  сплетена маскувальна «сітка – захисниця»,  допоможе прискорити перемогу нашим захисникам у боротьбі із московською навалою.

Вітання всім колегам, хто причетний до важкої і копіткої праці на благо перемоги! “Ми разом” – віват!».

Нагадаємо читачам, що своєрідну майстерню волонтерки спільноти «Ми разом!» облаштували у спортзалі початкової школи НВК ім. Володимира Труша.

Підготував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

ФК “Новий Розділ” – володар Кубка Мікльоша: подяки причетним

admin3

Новорозділець Віталій Роман, захисник команди “Рух” та юнацької збірної України – найкращий гравець вересня у складі львівського клубу. Вітання від земляків!

admin3

Офіційно: ритуальні послуги з поховання – нові тарифи

admin2

Настільний теніс – популярний у Новороздільській ОТГ

admin2

Нові історичні знахідки у парку палацу Лянцкоронських!

admin2

ЗАГИНУВ НАШ ГЕРОЙ – мешканець с. Берездівці

admin2

Залишити коментар