16.5 C
Lviv
19.06.2024
Новороздільська ОТГ

Пластова мандрівка на Ілівські Печери, присвячена 104-й річниці Листопадового Чину

Слава Україні! СКОБ! Готуйсь!

   Триває 252-й день повномасштабної війни, яку 24 лютого розпочала підступним неспровокованим військовим вторгненням росія,  і кожен свідомий громадянин захищає державу на своєму фронті. Одні в тилу  щоденно плетуть маскувальні сітки, інші створюють неймовірні українські вироби та віддають їх на благодійні аукціони, хтось малює листівки воїнам зі словами підтримки, хтось допомагає медійним розголосом про державу – терориста, хтось підтримує армію коштами, а наші відважні воїни зі зброєю в руках виборюють нашу незалежність на лінії фронту. Все це повністю стосується пластунів нашого маленького містечка. 

   Попри складний час, ми продовжуємо надалі розвиватися й вдосконалювати свої вміння та навички на різних кваліфікаційних вишколах, передаємо іскру пластування молодшим пластунам і шукаємо пригод на наших теренах. 

   Для когось останні ночі жовтня — привід пошукати привидів, а для когось — згадати про славні події столітньої давнини. Зокрема, 1 листопада 1918 року значна частина України зробила рішучий і безповоротний крок в бік унітарної держави.   

   Листопадовий чин (також Листопадова революція, Листопадовий переворот, Листопадовий зрив, Першолистопадове повстання; англ. November Action) — доленосне українське повстання, організоване в ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1918 року Українською Національною Радою з метою встановлення влади Української Держави на землях на той час у складі Австро-Угорщини, на які вона обґрунтовано претендувала. 

   Саме цій даті новороздільські пластуни присвятили свою мандрівку на Ілівські Печери (Скеля з трьома печерами). У неділю, 30 жовтня, попри дрібний дощ, вони подолали маршрут близько 17км. Участь у цій мандрівці взяли діти віком від 7 до 14 років. Кожен із них показав свою витривалість та прийняття викликів, вони чудово справлялися у командному квесті, в якому закріпили здобуті знання щодо Листопадового Чину. 

   Продовжуємо надалі працювати на перемогу України!

Ліля СЛІПЕЦЬ, референт ЗМІ, старша пластунка

Схожі повідомлення

Макс -віртуальний помічник Новороздільського професійного ліцею

admin2

Новий імпульс у дослідженні  наукової  спадщини  видатного українського історика та громадського діяча Галичини у першій половині ХХ ст. Івана – Мар’яна КРЕВЕЦЬКОГО

admin3

Уточнення до Звернення «Вимагаємо виплатити заборгованість по зарплаті і перерахувати ставки та посадові оклади»

admin3

Байка про жабу

admin3

Все про декларування доходів громадян у 2021 році

admin3

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця Володимира Каспіркевича, який боронив українську землю від російського окупанта

admin3

Залишити коментар