16.5 C
Lviv
26.09.2023
Новороздільська ОТГ

Пластова мандрівка на Ілівські Печери, присвячена 104-й річниці Листопадового Чину

Слава Україні! СКОБ! Готуйсь!

   Триває 252-й день повномасштабної війни, яку 24 лютого розпочала підступним неспровокованим військовим вторгненням росія,  і кожен свідомий громадянин захищає державу на своєму фронті. Одні в тилу  щоденно плетуть маскувальні сітки, інші створюють неймовірні українські вироби та віддають їх на благодійні аукціони, хтось малює листівки воїнам зі словами підтримки, хтось допомагає медійним розголосом про державу – терориста, хтось підтримує армію коштами, а наші відважні воїни зі зброєю в руках виборюють нашу незалежність на лінії фронту. Все це повністю стосується пластунів нашого маленького містечка. 

   Попри складний час, ми продовжуємо надалі розвиватися й вдосконалювати свої вміння та навички на різних кваліфікаційних вишколах, передаємо іскру пластування молодшим пластунам і шукаємо пригод на наших теренах. 

   Для когось останні ночі жовтня — привід пошукати привидів, а для когось — згадати про славні події столітньої давнини. Зокрема, 1 листопада 1918 року значна частина України зробила рішучий і безповоротний крок в бік унітарної держави.   

   Листопадовий чин (також Листопадова революція, Листопадовий переворот, Листопадовий зрив, Першолистопадове повстання; англ. November Action) — доленосне українське повстання, організоване в ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1918 року Українською Національною Радою з метою встановлення влади Української Держави на землях на той час у складі Австро-Угорщини, на які вона обґрунтовано претендувала. 

   Саме цій даті новороздільські пластуни присвятили свою мандрівку на Ілівські Печери (Скеля з трьома печерами). У неділю, 30 жовтня, попри дрібний дощ, вони подолали маршрут близько 17км. Участь у цій мандрівці взяли діти віком від 7 до 14 років. Кожен із них показав свою витривалість та прийняття викликів, вони чудово справлялися у командному квесті, в якому закріпили здобуті знання щодо Листопадового Чину. 

   Продовжуємо надалі працювати на перемогу України!

Ліля СЛІПЕЦЬ, референт ЗМІ, старша пластунка

Схожі повідомлення

Напередодні Різдва: за яким календарем   святкувати?

admin3

Новороздільський відділ Стрийської філії обласної служби зайнятості інформує:

admin3

Допоки літо в  розпалі й тішить своєю погодою, наймолодші пластунята не втрачають можливості та виходять на прогулянки до лісу, а старші продовжують готувати смачні енергетичні батончики для наших захисників

admin3

Вифлеємський Вогонь Миру запалав у Новороздільській міській бібліотеці

admin2

2022: перша сесія Новороздільської міської ради

admin2

Спростування  інформації «Смертельний вчинок», вміщеної 11 вересня 2023 року на ФБ-сторінці газети «Вісник Розділля»

admin3

Залишити коментар