16.5 C
Lviv
18.05.2024
Новороздільська ОТГ

Чи буде взимку тепло? Це запитання звучить з уст мешканців Нового Роздолу все частіше.

Енергетична компанія ТоВ «Нафтогаз Тепло», яка є надавачем послуг з постачання теплової енергії у Новому Роздолі, називає себе соціально-відповідальним підприємством, яке дбає про своїх споживачів і забезпечує тепловою та електричною енергією. І хоча до комунікації з місцевою пресою вони не поспішають, але щораз звітують про свою роботу у фейсбуці.

 • * *
  «На Новороздільській ТЕЦ продовжують роботи із підготовки основного та допоміжного обладнання до нового опалювального сезону. За словами головного інженера підприємства Юрія Овсяка, на початок липня ТЕЦ підготовлена до роботи в осінньо-зимовий період на понад 45 відсотків. Роботи тривають в усіх цехах ТЕЦ. Вже завершено капітальний ремонт чотирьох механічних фільтрів в цеху хімводоочистки. Працівники продовжують чищення дренажних каналів, місць для зберігання розчину технічної солі, проводять ревізію та поточні ремонти запірної арматури та насосів.
  «Ми вже провели гідравлічні випробування парових котлів, провели ремонт деаераторної установки №2, зроблено ревізію і ремонт запірної арматури вузла живлення на паровому котлі ст. №5. Триває ремонт та заміна запірної арматури на мережних та живильних насосах. Наші працівники проводять ревізію та ремонти усього основного та допоміжного обладнання, від якого залежить якісне проходження опалювального сезону»,- розповів Григорій Гриців, директор Новороздільської ТЕЦ.
  Тривають роботи і на теплових мережах міста. Зараз проходить другий етап гідравлічних випробувань. За цей час працівники цеху теплових мереж виявили 10 поривів. Частину з них вже ліквідовано, а саме: на магістральному трубопроводі на вулиці Ходорівська – замінено 2 відводи та 6 метрів труби діаметром 325 мм, на магістральному трубопроводі в районі теплового пункту № 4 – замінено 18 метрів труби діаметром 425 мм, на магістральному трубопроводі на вулиці В. Стуса, 2-а – замінено 24 метри труби діаметром 350 мм.
  Працівники цеху теплових мереж Новороздільської ТЕЦ завершили роботи в районі ОДВ «Електрик». На цій ділянці магістрального трубопроводу Д-325, яким теплоносій подається з ТЕЦ у місто, фахівці замінили 2 метри пошкодженої труби.
  «Нам залишилося провести ремонтні роботи на ділянці УС 243-244 магістрального трубопроводу Д-325. Тут виявлено 2 пориви. Цим трубопроводом теплоносій від ТЕЦ подають до старого міста та обігрівають взимку мешканців 120 житлових будинків, тому ця ділянка вкрай важлива. Наші працівники почали заміну 20-метрової ділянки аварійного трубопроводу. Ремонтні роботи на цій ділянці плануємо завершити наступного тижня (тобто до 5 серпня – авт.). Ділянка трубопроводу, на якій тривають роботи, була прокладена ще у 70-х роках минулого століття, тому труби вимагають ретельної інспекції та ремонту, адже саме на старих тепломережах найчастіше стаються пориви. Після заміни заповнимо трубопровід водою, щоб впевнитися у герметичності конструкції»»,- розповів Олег Николин, начальник цеху теплових мереж Новороздільської ТЕЦ.
  Окрім цього, тривають ремонтні роботи в центральних теплових пунктах.
  Після завершення ремонтних робіт на теплових мережах в Новому Роздолі буде проведено третій етап гідравлічних випробувань, які заплановано на серпень.
  Працівники ТЕЦ прикладають максимум зусиль, щоб опалювальний сезон у місті розпочався вчасно. Попри великі об’єми роботи, підготовка ТЕЦ та теплових мереж Нового Роздолу триває за графіком», – оптимістично звітує керівництво ТОВ «Нафтогаз Тепло».
 • Сподіватимемося на краще, звісно. Хоча ситуація в країні, де йде війна, самі розуміємо, напружена і складна, бо воєнні дії, знищення ворогами інфраструктури міст, великих підприємств, нестабільна економічна ситуація та супутня інфляція оптимізму не додають.
  Втім, в Україні тарифи на комуналку збільшать не раніше 31 травня 2023 року, пообіцяв уряд. Було ухвалено рішення, згідно з яким «Нафтогаз» продовжить постачати газ виробникам тепла по 7,40 грн/м³. Тобто ціна залишається незмінною для всіх теплокомуненерго. Фіксованою ціна на газ залишається до 31 травня 2023 року.
  «Нафтогаз» зафіксував для всіх своїх споживачів тариф у розмірі 7,9 грн за кубометр.
  Загалом газу в Україні цілком може вистачити. До групи «Нафтогазу» входить головна газовидобувна компанія «Укргазвидобування». Зважаючи на те, що частина українців тимчасово мігрувала за кордон, власного видобутку блакитного палива може вистачити для того, щоб щонайменше забезпечити потреби населення.
  Нам лишень б отримати головне – Перемогу над ненависним одвічним ворогом!

Схожі повідомлення

Ще одна волейбольна “зірка” Нового Роздолу

admin2

Громадські слухання нового тарифу на воду

admin2

Усі три новороздільські юні дзюдоїсти на турнірі у Львові здобули призові місця!

admin3

Загинули у 1951-му, щоб ми сьогодні жили в Незалежній Українській Державі

admin2

Свято Олімпійського Прапора і видатні спортсмени у Новому Роздолі

admin2

Шанс на відновлення Новороздільського відділення в повному складі стає реальнішим

admin3

Залишити коментар