16.5 C
Lviv
23.01.2022
Новороздільська ОТГ

25 лютого   у ЛОДА  відбудеться брифінг щодо прибуття на Львівщину доз вакцини для щеплення від COVID-19

Учасники форуму – заступники голови Львівської ОДА Іван СОБКО, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест ЧЕМЕРИС та керівник Львівського обласного лабораторного центру ЛОДА Наталія ІВАНЧЕНКО докладно поінформують про алгоритм щеплень.

Брифінг відбудеться  о 10.00 год. у прес – холі ЛОДА (2-й пов.)

Ххх

Як вранці, 25 лютого, поінформувала прес – служба ЛОДА,, за попередню добу в області провели 1442 дослідження на коронавірус, з них – 432 позитивні. 

За увесь час COVID-19 підтверджено у 77349 осіб.

Померло – 2254 людини. Одужали від коронавірусної інфекції 68249 осіб.

Ххх

24 лютого медпрацівники відділення первинної медичної допомоги Новороздільської міської лікарні   здійснили черговий забір аналізів на ПЛР – тестування у мешканців міста, які сьогодні будуть відправлені в ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Оскільки днями читачі зверталися до редакції з проханням надати інформацію про підтверджені випадки захворювання на COVID – 19 медиків міської лікарні, то ми попросили надати коментар з даного приводу заступницю головного лікаря міської лікарні Ольгу ШЕЛУДЬКО. Як поінформувала Ольга Ярославівна, з початку дії «антиковідного карантину» ( з березня 2020 року) в Новому Роздолі  на коронавірусну інфекцію захворіло 35 медпрацівників, в тому числі – 1 випадок летальний.

Схожі повідомлення

“Тавор” отримав благочинного “Оскара”

admin2

Стільсько…. Матеревбивство… І знову оковита…

admin2

Прощавай, новороздільське «Кабельне телебачення»!?…

admin3

Про централізоване водопостачання у СТ«Науковець»: таким здобутком не може похвалитися жодне сусіднє Садівниче Товариство. Та навіть не кожне селище. На досягнутому не зупинятимемось

admin3

Садочок-“привид” – на аукціон

admin2

“Професійні” ялинкові іграшки

admin2

Залишити коментар