16.5 C
Lviv
23.07.2024
Україна

” Кур..а, українці, не кажіть мені, що Ви купуєте авто на армію і хочете знижки”!!!

06 липня 2022 року.

Допис вказаного автора, як і попередні, в самісіньку точку проблеми, на злобу дня. Власне, тому і пропонуємо читачам чергову публікацію військового та журналіста Михайла УХМАНА, надруковану сьогодні у розділі “Блоги” інтернет – видання “Цензор.НЕТ.” : https://censor.net/ua/b3352329

– Найдорожчим авто, завезеним за нульовим розмитненням, стала Ferrari Roma 2020 року за $221,4 тис – про це повідомив один із депутатів України.
Сума наданої від держави митної та податкової пільги на розмитнення власнику суперкара склала $71,3 тис!!!

Реальна Війна.

– Рівненщина. Розповідь одніє жительки регіону: “Ми купили шість авто, мали зайві гроші, тепер побачимо що робити далі” – говорить вона.

– Кур..а, українці, не кажіть мені, що Ви купуєте авто на армію і хочете знижки. На початку повномасштабної війни, ми, поляки останнє віддавали, щоб допомогти вам у боротьбі проти русні. Проте, коди я бачу, як стоять величезні черги на кордоні, ви купуєте в Європі по кілька автомобілів, вартість яких просто безмежна, я вже жалію, що почав допомагати вам.
Ми збираємо вам на Байрактари, щоб ваша армія воювала, а ви самі, не бажаєте допомогти своїй армії? Замість одного авто собі, віддати гроші на фронт??? – говорить поляк, який з лютого 2022 року, допомагає Україні.

Ось така ситуація з так званим розмитненням автомобілів. Бідні українці, які не мали грошей, вме рівно не купували авто, адже бережуть їх на одяг, їжу.
Всі, хто купував авто для власних потреб -, далеко небідні. В умовах війни, тим паче, вони мали платити податки.

Танкісти попросили в мене придбати два автомобілі. Один з них попав під остріл – ремонту не підлягає, інший – просто вийшов з ладу.

Артилеристи просять теж два автомобілі, щоб возити боєкомплект та особовий склад.

Розвідники просять два автомобілі для виконання поставлених завдань.

Запитання до чиновників. Хто дасть мені кошти на купівлю шести авто для нашої армії??? Можливо власник Ferrari, який через ваш ідіотський закон, не заплатив в бюджет більше пів мільйона гривень???

PS. Діаспора виділяє мільйони доларів на війну проти росії. Ідейні пенсіонери, які отримують більше тисячі гривень, виділяють кожного місяця по сто гривень на армію.

Українські чиновники, які знаходяться в стані – їжака в тумані, не можуть зрозуміти елементарного. Тоді може вам час окопи копати? 

Схожі повідомлення

Літні розваги в Буковелі: світ пригод для всієї сім’ї.

admin

Неодноразово судимий львів’янин вирішив вбити 20-річну знайому. Дівчина вчасно відхилися від леза ножа, хоча і була поранена в шию. Потерпіла – у лікарні, зловмисник – затриманий поліцією

admin3

Як заробити додаткові гроші під час карантину

admin

Як допомогти школярам з математикою в 4 класі?

admin

Доброволець Друг Смурфик- маріупольський Ангел

admin1

Стояли в черзі по хліб: у Чернігові росіяни розстріляли людей

admin2

Залишити коментар