16.5 C
Lviv
29.11.2023
Україна

” Кур..а, українці, не кажіть мені, що Ви купуєте авто на армію і хочете знижки”!!!

06 липня 2022 року.

Допис вказаного автора, як і попередні, в самісіньку точку проблеми, на злобу дня. Власне, тому і пропонуємо читачам чергову публікацію військового та журналіста Михайла УХМАНА, надруковану сьогодні у розділі “Блоги” інтернет – видання “Цензор.НЕТ.” : https://censor.net/ua/b3352329

– Найдорожчим авто, завезеним за нульовим розмитненням, стала Ferrari Roma 2020 року за $221,4 тис – про це повідомив один із депутатів України.
Сума наданої від держави митної та податкової пільги на розмитнення власнику суперкара склала $71,3 тис!!!

Реальна Війна.

– Рівненщина. Розповідь одніє жительки регіону: “Ми купили шість авто, мали зайві гроші, тепер побачимо що робити далі” – говорить вона.

– Кур..а, українці, не кажіть мені, що Ви купуєте авто на армію і хочете знижки. На початку повномасштабної війни, ми, поляки останнє віддавали, щоб допомогти вам у боротьбі проти русні. Проте, коди я бачу, як стоять величезні черги на кордоні, ви купуєте в Європі по кілька автомобілів, вартість яких просто безмежна, я вже жалію, що почав допомагати вам.
Ми збираємо вам на Байрактари, щоб ваша армія воювала, а ви самі, не бажаєте допомогти своїй армії? Замість одного авто собі, віддати гроші на фронт??? – говорить поляк, який з лютого 2022 року, допомагає Україні.

Ось така ситуація з так званим розмитненням автомобілів. Бідні українці, які не мали грошей, вме рівно не купували авто, адже бережуть їх на одяг, їжу.
Всі, хто купував авто для власних потреб -, далеко небідні. В умовах війни, тим паче, вони мали платити податки.

Танкісти попросили в мене придбати два автомобілі. Один з них попав під остріл – ремонту не підлягає, інший – просто вийшов з ладу.

Артилеристи просять теж два автомобілі, щоб возити боєкомплект та особовий склад.

Розвідники просять два автомобілі для виконання поставлених завдань.

Запитання до чиновників. Хто дасть мені кошти на купівлю шести авто для нашої армії??? Можливо власник Ferrari, який через ваш ідіотський закон, не заплатив в бюджет більше пів мільйона гривень???

PS. Діаспора виділяє мільйони доларів на війну проти росії. Ідейні пенсіонери, які отримують більше тисячі гривень, виділяють кожного місяця по сто гривень на армію.

Українські чиновники, які знаходяться в стані – їжака в тумані, не можуть зрозуміти елементарного. Тоді може вам час окопи копати? 

Схожі повідомлення

На Рівненщині дитина заблукала у лісі

admin2

Нардепка Янченко написала заяву про вихід з партії “Слуга народу” через вчинок голови партії Шуляк щодо пораненого бійця

admin3

ДТП з українськими туристами у Турції

admin2

На Львівщині затримано банду, яка виготовляла і збувала метадон та карфентаніл . Щомісячний “прибуток” від наркопромислу становив 5 млн грн

admin3

Всеукраїнським дитячим турніром з футболу вшанували пам’ять заслуженого майстра спорту Андрія Баля

admin3

Росіяни знають, що вони нацисти, – Зеленський

admin3

Залишити коментар