20.8 C
Lviv
16.05.2021
Україна

Сирота, що загинув за нас, як за братів…Герой Ростислав Труханський

У цей день, 4 березня 2017 року, від тяжких поранень ворога, захищаючи Авдіївку, загинув 20-річний відважний герой, уродженець міста Новий Розділ- Ростислав Труханський. Ростик був надзвичайно світлим, все дружнім і усміхненим хлопчиною. Любив танцювати брейк, мав багато друзів.. А коли на Україну напали агресори РФ, він не залишився осторонь, а пішов боронити Батьківщину. Ростик був молодшим сержантом 72-ої ОМБ.

4 березня вибухом ворожої міни хлопцеві перебило обидві ноги, їх довелося ампутувати. Осколки поранили все тіло, із проникаючим пораненням живота. На жаль, поранення виявились несумісними з життям, і попри боротьбу медиків Ростик відійшов у Господній батальйон.

Ростик був круглим сиротою, та все місто і побратими, вклоняючись на коліна, з вдячністю і любов’ю, з гіркотою втрати, але повагою і честю, проводили Героя в останню путь.

Герої не вмирають! Пам’ятаємо! Спи спокійно, братику

Схожі повідомлення

Український захисник загинув від кулі ворожого снайпера.

admin1

10 геніальних українських письменників, яких неможливо не читати.

admin1

Як часто потрібно відвідувати стоматолога: особливості візиту та що все-таки очікувати пацієнту?

admin

Генеральний штаб ЗСУ висловив рішучий протест проти обрання Укрпоштою дати 23 лютого для презентації поштових марок під назвою «Збройні Сили України. Сухопутні війська».

admin1

Затримано причетного до вбивста студентки…

admin2

Російські окупанти вбили українського захисника

admin1

Залишити коментар