16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Благодійний концерт “Борцям за волю”

Стадіон “Галичина” вирував людьми.

Життя бо триває. Тож молодь і особливо діти насолоджувалися багатоголоссям та різноманіттям заходу, проведеного для збору коштів на авто для 103-ї окремої бригади тероборони.

Щоправда, голосна “повітряна тривога”, яка лунала двічі і загальна протяжність якої становила понад 2 години, додавала тривоги.

Благодійний ярмарок, у т.ч. поробки і солодкий стіл Новороздільського волонтерського центру, і численні заїжджі підприємці з традиційними сувенірами, солодкою ватою, каруселі, дитячі машинки, тир (найбільш затребувана потреба дня, як жартували молоді, котрі юрмилися за спробою потренуватися у вправності стрільби), і майстер-класи з розмальовування пряників та нанесення патріотичних малюночків на обличчя дітлахів. Розваг не бракувало. Справжній фестиваль вийшов.

Першими виступили з хореографічним флеш-мобом творчі колективи МБК “Молодість” – зразковий ансамбль народного танцю “Веселка” (Тетяна Михайлюк) і танцювальний колектив “Грація” (Оксана Марочко). На сцені виступили також і юні новороздільські таланти. Гості ж виступали після вимушеної перерви. І стадіон гучно підспівував та аплодував – Роман Скорпіон, Іван Navi, Андріана, “Шосте чуття”, Андрій Князь, Заліско, Артур Боссо, Анна Данч, Анна Добриднєва. Ведучий Роман Слобода щораз наголошував на основній цілі благодійного концерту – збір коштів на авто для 103-ї окремої бригади тероборони, і загалом на бажанні кожного українця – якнайшвидшої Перемоги, висловлював вдячність організаторам – Новороздільській міській раді, Марку Тимошику, “ОДВ-Електрик” (Володимир Діденко).

Міський голова Ярина Яценко висловила вдячність усім, хто допомагає і підтримує ЗСУ та переселенців, усім волонтерам і небайдужим мешканцям, усім, хто своєю щоденною працею наближає Перемогу.

А завершився концерт Гімном України у виконанні Тані Івать.

І ще довго вулицями міста лунали у виконанні молодіжних компаній “Червона калина” та “Червона рута”…

Схожі повідомлення

«Араттівець» Іван Василишин відкрив регіональний тенісний турнір, присвячений 7-й річниці Героїв Небесної Сотні, а згодом учні мірялися силами. Як завжди, перемогли сильніші

admin3

Галина Калінчук: про реалізацію успішних проєктів на Форумі з питань запобігання та протидії насильства,

admin2

Новий Розділ: озеленення міста

admin2

Увага! Завтра, 29 серпня, орієнтовно о 11:00 зустрічаємо в Новому Роздолі ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ Дмитра БРАТИНУ

admin3

У Львові шукають рідних жінки з Нового Роздолу

admin2

За минулу добу на Львівщині зафіксували 1100 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

admin3

Залишити коментар