16.5 C
Lviv
30.05.2024
Новороздільська ОТГ

Красу життя творіть своїми руками

«…для нас сіяє подвигом високим

твій благородний безкорисний труд»

Володимир СОСЮРА          

Роки минули, а в пам’яті зависли назавжди найкращі спогади про юність легкокрилу, шкільні стежини й друзів – однокласників, про наших дорогих невтомних учителів.

Ці скромні, проте щирі до болю уже усвідомлені думки ми, випускники 1987 року, з нагоди Ювілею адресуємо нашій дорогій класній керівничці

 Надії Михайлівні СЛЮСАРЧУК.

Ви Правду несли й Добро калинове, приклали чимало зусиль, щоб привчити нас до праці, правди і добра. Знаємо, що часом Вас засмучували, бо справедливі зауваження й мудрі  настанови у шкільні роки не завжди розуміються…Але, на нашу думку, у роботі справжнього педагога ніколи не покидає віра, надія і любов до своїх учнів. З роками нам відкрилась справедлива істина, до якої Ви привчали вихованців, – уміти любити, прощати, творити добро.

І, коли минуло 34 роки після закінчення Новороздільської СШ №2, коли самі  стали батьками, прийшло розуміння, як нелегко було Вам, Надіє Михайлівно, як класному керівникові, з нами – наївними, непокірними, впертими. Пробачте нам за все і дякуємо від щирого серця  за залізну витримку.

При зустрічі в розмовах відчувається Ваша безкінечна щедрість і приязнь…

І хай рідна школа і Ви, Надіє Михайлівно, будете нашою зорею, що об’єднала нас в дружній колектив. Життя ваших випускників на видноті, і ми переконуємось, як щиро Ви розділяєте наші досягнення, невдачі, радощі й горе. І за це ми Вас дуже – дуже поважаємо.

Понад 40 років педагогічної роботи Ви, дорогий Учителю, прививали учням розуміння краси життя, краси рідної домівки, а найголовніше – вчили творити цю красу своїми руками.

З повагою – випускники 1987 року

Схожі повідомлення

Профспілкова організація Новороздільської ЗЗСО №3 отримала подарунок від закордонних партнерів

admin2

Руслан ШУРПИК: післяслово…

admin2

У неділю – День міста. Як відзначатимемо?

admin2

За тиждень від ускладнень коронавірусу померло 16 мешканців Львівщини

admin2

“Фенікс” – на ярмарку у Гранки-Кутах

admin2

Благоустрій території церкви силами громади і спонсорської допомоги

admin2

Залишити коментар