16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільчанин-футболіст – кращий гравець “Руху”

Віталій Роман отримав нагороду кращого гравця вересня у складі «Руху» від преміум партнера клубу компанії Favbet та розповів про підготовку команди до матчу з «Олександрією».

Найголовніше для нас, новороздільців, що молодий перспективний футболіст – наш, новорозділець, який виріс у Новому Роздолі, формувався тут як людина і як футболіст і де понині працюють його батьки.

ВІТАЛІЙ РОМАН: «ПОТРІБНО АГРЕСИВНІШЕ ДІЯТИ У ПРЕСИНГУ»

Захисник «жовто-чорних», якого вболівальники обрали найкращим гравцем «Руху» у вересні, розповів про підготовку до матчу з «Олександрією».

– Дуже приємно, що вболівальники визнали мене найкращим гравцем місяця, я вдячний їм за це. Постараюсь працювати ще краще, аби таких нагород було якомога більше. 

«Олександрія» – технічна команда, яка грає у комбінаційний футбол. Ми готуємось до цієї гри у звичному режимі. Зараз у нас хороший настрій, адже завжди приємно перемагати і забивати багато голів, як це було у попередній грі з «Вересом». Важливо здобувати очки, аби мати краще місце у турнірній таблиці.

«Рух» зробив висновки після кубкового матчу з «Олександрією». Нам потрібно ще агресивніше діяти у пресингу, інтенсивніше діяти у перехідних фазах. Якщо ми виконаємо установки тренерського штабу, то ми можемо розраховувати на хороший для нас результат. 

Схожі повідомлення

Пісок похоронив екскаваторщика у Тростянці

admin2

Руслан ВАЛЬСЬКИЙ –  гармонійна особистість, люблячий син, вірний друг, відповідальний працівник, відважний воїн, новорозділець, який любив своє місто і ближніх своїх

admin3

Новий Розділ: ціни на “тепло” затверджені

admin2

Палац Лянцкоронських: величне минуле і сумне сьогодення…

admin2

Про манкурта, уродженця нашого міста…

admin2

“Наша громада” продемонструвала неготовність Новороздільської громади

admin2

Залишити коментар