16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

Новороздільчанин-футболіст – кращий гравець “Руху”

Віталій Роман отримав нагороду кращого гравця вересня у складі «Руху» від преміум партнера клубу компанії Favbet та розповів про підготовку команди до матчу з «Олександрією».

Найголовніше для нас, новороздільців, що молодий перспективний футболіст – наш, новорозділець, який виріс у Новому Роздолі, формувався тут як людина і як футболіст і де понині працюють його батьки.

ВІТАЛІЙ РОМАН: «ПОТРІБНО АГРЕСИВНІШЕ ДІЯТИ У ПРЕСИНГУ»

Захисник «жовто-чорних», якого вболівальники обрали найкращим гравцем «Руху» у вересні, розповів про підготовку до матчу з «Олександрією».

– Дуже приємно, що вболівальники визнали мене найкращим гравцем місяця, я вдячний їм за це. Постараюсь працювати ще краще, аби таких нагород було якомога більше. 

«Олександрія» – технічна команда, яка грає у комбінаційний футбол. Ми готуємось до цієї гри у звичному режимі. Зараз у нас хороший настрій, адже завжди приємно перемагати і забивати багато голів, як це було у попередній грі з «Вересом». Важливо здобувати очки, аби мати краще місце у турнірній таблиці.

«Рух» зробив висновки після кубкового матчу з «Олександрією». Нам потрібно ще агресивніше діяти у пресингу, інтенсивніше діяти у перехідних фазах. Якщо ми виконаємо установки тренерського штабу, то ми можемо розраховувати на хороший для нас результат. 

Схожі повідомлення

Березина: лисячий виводок

admin2

Реконструкція початку Алеї Героїв триває

admin2

Допоки літо в  розпалі й тішить своєю погодою, наймолодші пластунята не втрачають можливості та виходять на прогулянки до лісу, а старші продовжують готувати смачні енергетичні батончики для наших захисників

admin3

За бідного вбивцю замовимо слово…

admin3

Волонтерська група Нового Роздолу працює – долучайтеся!

admin2

Світлана Талан – зустріч в бібліотеці

admin2

Залишити коментар