16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

ППО працює відмінно

На жаль, війна триває, і зовсім поряд. Через незакрите небо над Україною почувати себе у безпеці у будь-якому місці неможливо. І тому особливо вдячні ми нашим Збройним Силам України, мужнім захисникам, котрі максимально захищають нас від лютого ворога.

Буквально кілька днів тому, коли рашистські ракети летіли на Львів, громові звуки почули і мешканці Ходорівської громади. Пригадуєте, чимало новороздільців були свідками прольоту ракет над нашою територією – і зловісний свистячий звук смертоносних крилатих “убивць” врізався у память, шокував і лякав, та піднімав чергову хвилю ненависті до розвязаної відтепер навіки проклятими москалями війни – найжахливішого винаходу людства…

Мешканці ж Ходорівської громади стали свідками збиття крилатої ракети нашою ППО. Гуркіт стояв неймовірний, вікна і стіни будівель ходили ходуном, чули з розповідей мешканців сіл побіля Ходорова, зокрема, Жирова.

Офіційно, 3 травня близько 20.30 год над територією Ходорівської громади ППО ЗСУ знешкодили крилату ракету російського агресора. Жертв та постраждалих немає. До того ж, вдалося уникнути жертв у місці, куди орки спрямували смертоносну зброю.

А ми вкотре оцінили жертовність і героїзм наших захисників, яким щодня дякуємо за їх мужність і за яких щодня складаємо молитви.

Схожі повідомлення

Три неймовірні дитячі вечірки у кафе COCOS

admin2

Звернення спільноти “Ми разом” до небайдужих новороздільців: допоможіть плести маскувальні сітки, які вкрай необхідні нашим захисникам на фронтах!

admin3

ЛІТАННЯ У НЕБІ РІДНИЗНИ

admin3

“Два роки незламності: Дякую кожному, чиїми надзусиллями і героїзмом Україна стоїть, тим хто не втомлюється допомагати, дякую тим, хто підтримує Україну і українців”, – Ярина Яценко

admin3

День пам’яті та примирення – покладання квітів до пам’ятника

admin2

У Тужанівцях на благодійному концерті зібрали кошти для Вікторії Полюги

admin2

Залишити коментар