16.5 C
Lviv
07.12.2023
Україна

Посадовець Волинської ОДА із спільниками завдали збитків державі на 1,2 млн грн

Саме на таку суму нашахраювали вказані особи, зловживаючи на будівництві амбулаторій.  Поліція повідомила про підозру посадовцю Волинської ОДА та його спільникам

Як повідомляє прес – служба ГУ НП України у Львівській області, серед підозрюваних – заступник директора одного з департаментів облдержадміністрації та засновник і керівник товариства-генпідрядника.

«Викрили злочинну схему розкрадання коштів державного бюджету та кредитних коштів Європейського банку, встановили її організаторів та учасників оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі слідчого управління обласної поліції», – йдеться у повідомленні.

 «Як з’ясували поліцейські, кошти з державного бюджету та надані під гарантії Уряду України кредитні кошти Європейського банку виділялися на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. У межах цієї програми проводилося будівництво двох районних амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Під час проведення тендеру на проведення будівельних робіт перемогу отримало підконтрольне товариство. Між ним і Департаментом Волинської ОДА були укладені відповідні договори. З метою привласнення коштів до актів виконаних робіт вносилися недостовірні відомості про їх обсяги та вартість. Надалі на підставі цих документів проводилися розрахунки з генпідрядником. На момент проведення розрахунків за роботи, зазначені в актах, частина з них фактично не була виконана, частина – взагалі не виконувалася.

В ході слідства правоохоронці зібрали докази причетності до організації злочинної схеми заступника директора одного з департаментів Волинської ОДА, засновника та керівника товариства-генпідрядника. Внаслідок їх протиправних дій на будівництві двох амбулаторій було привласнено понад 1,2 млн грн коштів державного бюджету. Факт привласнення коштів підтверджується висновком експертного дослідження.

8 вересня оперативники УСР у Львівській та Волинській областях та слідчі поліції Львівщини провели санкціоновані обшуки за місцями проживання фігурантів, в адміністративних приміщеннях Департаменту Волинської ОДА та офісі товариства» – інформує прес – служба ГУ НП України у Львівській області.

Схожі повідомлення

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Чорнобилем, командир втік

admin3

Колишній посадовець ЛОДА привласнив майже 918 тисяч гривень під час будівництва амбулаторії монопрактики на Львівщині.

admin3

Знищення москви

admin3

Російські окупанти застосували хімічну зброю проти захисників та мешканців Маріуполя

admin3

По 100 тисяч премії за успішне ЗНО отримають 30 студентів: з них 6 – львівських

admin2

Ефективність рекламної поліграфічної продукції

admin

Залишити коментар