16.5 C
Lviv
14.04.2024
Україна

Львівщина отримала автомобіль швидкої допомоги від німецьких волонтерів

21 квітня 2022року.

Благодійна організація “Borken hilft der Ukraine” передала карету швидкої медичної допомоги одному з провідних обласних медичних закладів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА з посиланням на департамент охорони здоров”я.

«Велика вдячність німецьким волонтерам за таку неоціненну допомогу. Ця підтримка є свідченням небайдужого ставлення до проблем та потреб людей, що опинились у скрутному становищі. Приємно усвідомлювати, що в теперішній ситуації люди відкликаються на наші потреби та показують свою готовність допомогти», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я ЛОВА Орест Чемерис.

Автомобіль обладнаний усім необхідним для надання фахової медичної допомоги та є вкрай необхідним аби рятувати здоров’я та життя людей.

Схожі повідомлення

Правоохоронці успішно викривають зловмисників, які роблять «гешефт» на підробці сертифікатів про антиковідну вакцинацію

admin3

83-річний буковинець офірував ЗСУ на перемогу 100 тис. грн і 10 тис. доларів США. Президент нагородив жертводавця орденом “За заслуги”

admin3

Крик душі журналіста

admin3

Помер Герой України Юрій Шухевич

admin4

Ще 16 вересня правоохоронці викрили зловмисників під час незаконної порубки лісу. Натепер слідчі поліції Львівщини повідомили учасникам організованої групи про підозру у вчиненні кримінального порушення, яке спричинило тяжкі наслідки

admin3

ТРИ ЗАПИТАННЯ ПТАХОПОДІБНОМУ КИВІ :

admin3

Залишити коментар