16.5 C
Lviv
02.10.2023
Україна

Негайно поверніть українську владу на Луганщину

20 квітня 2022 року. Неоднозначні враження про тиждень перебування у містах Луганщини – у публікації головного редактора інтернет – видання “Цензор НЕТ.” : https://censor.net/ua/b3335526 Юрія БУТУСОВА в розділі “Блоги”.

Був тиждень у Северодонецьку, Рубіжному, Лисичанську, інших містах. Про військові справи розкажу пізніше, але мене здивувало, що влада на Луганщині – це зараз командування ОТУ, ЗСУ, Нацгвардія та Військова служба правопорядку, та деякі окремі підрозділи поліції та прикордонників. ВСП зараз – це взагалі єдиний повноцінно працюючий на Луганщині правоохоронний орган – 11 військовослужбовців ВСП Луганщини загинули у боях, бо вони не тільки доглядають за порядком, але й коли треба б’ються як звичайна піхота.

Де там СБУ, ДБР, Нацполіція зі своїими спецназами, вони тут дуже потрібні? В якому місці голова обласної військової адміністрації? Чому в перший день війни військкомати припинили роботу та замість участі у мобілізації вийїхали з регіону? Підрозділи ТРО вдалось через це розгорнути далеко не всюди, де були бажаючі. І чому після того як військкомати виїхали, їх за півтора місяці не повертають? Хто ухвалив таке рішення – чому одни військові мають воювати та захищати, а інші евакуювались та залишили свої міста, оборону яких мали б організовувати? Дороги вільні. Робочих питань дуже багато.

Мирних мешканців, безумовно, треба евакуювати, але ті, хто на службі та захищають державу мають виконувати свої обов’язки на місцях.

Якщо треба щось ремонтувати у мережах, якщо треба вирішувати гуманітарні питання, мобілізовувати людей, організовувати, все це доводиться вирішувати військовим та нацгвардійцям з тими фахівцями, що залишились.

Велика пошана до усіх військових ЗСУ та НГУ, які зараз захищають Луганщину, на них велика відповідальність та навантаження, вони роблять дуже багато для нашої перемоги у дуже важких боях. 

Схожі повідомлення

Ніч була спокійною: Максим Козицький проінформував, як минула доба на Львівщині

admin3

Грабіж у вранішніх сутінках: 19-річний зловмисник побив мешканця Львова та заволодів його грошима. Триває досудове розслідування

admin3

Буданов стане керівником Міноборони, Резніков очолить Мінстратегпром, а Малюк та Клименко очолять СБУ та МВС, – Арахамія

admin3

Спогад про “ніч з 18 на 20 лютого” 2014 (написано у 2019 р.)

admin3

Тихо спи, без тривог…

admin3

Ордер Путіну: що робити Україні?

admin3

Залишити коментар