16.5 C
Lviv
27.02.2024
Україна

Львів’янин Ігор Галушка здобув золото на «Іграх Нескорених» та закликав зберегти місто Маріуполь

Львів’янин Ігор Галушка виборов золоту медаль у веслуванні на тренажері під час Міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених».

Як інформує пресслужба Львівської ОДА, про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Коли хлопець стояв на п’єдесталі, він підняв прапор України із надписом «Save Mariupol» та прапор «Азову».

«Мої побратими зараз воюють в Маріуполі в оточенні, без достатньої кількості провізії та боєприпасів. Вони захищають українську землю там і саме завдяки їхній мужності та силі я можу боротися тут! Вони дають мені силу!», – сказав Ігор Галушка.

Ігор Галушка встиг пройти Майдан та 3 роки війни. З вересня 2014-го до квітня 2017 року в складі полку «Азов» він брав участь в боях за Мар’їнку, Широкине, Водяне, Талаківку, Лебединське та Павлопіль. Отримав наскрізне кульове поранення в голову, надаючи першу домедичну допомогу на позиції підрозділу в селі Мар’їнка.  Коли після операції видужував у лікарні Мечникова у Дніпрі, вперше дізнався про «Ігри Нескорених».

Нагадаємо, що «Ігри Нескорених» – це міжнародні змагання, у яких борються за перемогу у кількох дисциплінах військовослужбовці, що отримали поранення у зоні бойових дій. У випадку України – це ветерани російсько-української війни.

Схожі повідомлення

Пам’ятаємо кожне зерня 33-го…

admin3

Як вибрати вхідні металеві двері?

admin

Завтра – 22.02.2022 – унікальна дзеркальна дата, день шести двійок

admin2

Який інвентар для пекарні мінімально необхідний для початку виробництва?

admin

10 порад садівникові-початківцю

admin

Увага! Розшукується малолітня Маргарита Бербень!

admin3

Залишити коментар