16.5 C
Lviv
30.09.2023
Без категорії

Добровольці батальйону “Карпатська Січ” Олександр Лінкін, Олександр Захарченко та Ігор Федорак загинули 16 квітня у боях з військами РФ на Харківщині. ФОТОрепортаж

20 квітня 2022 року.

Воїни Добровольчого батальйону “ОДЧ Карпатська Січ” Олександр Лінкін (Лінкольн), Олександр Захарченко (Джин), Ігор Федорак (Шах) загинули 16 квітня у боях з російськими окупантами на Харківщині.

Як передає Цензор.НЕТ.: https://censor.net/ua/v3335430 , Про це повідомив екснардеп Андрій Мохник.

“Загинув за Соборну Україну

ЗАХАРЧЕНКО Олександр Григорович (8.09.1964, с. Майданецьке Тальнівського р-ну Черкаської обл. – 16.04.2022, Харківщина). Козак Добровольчого батальйону “ОДЧ Карпатська Січ”.

Закінчив Таращанський коледж. Технік-електрик, енергетик, столяр.

“Ми люди вільні, – сказав він незадовго до смерті в інтерв’ю Сергієві Лойку, – й будемо зубами гризти тих, хто нам хоче диктувати. Ми їх переможемо і виженемо зі своєї землі”.

Залишив у тузі дружину, дочку Маргариту (5 р.) і сина Захара (6 р.).

Вічна слава!

Добровольці батальйону Карпатська Січ Олександр Лінкін, Олександр Захарченко та Ігор Федорак загинули 16 квітня у боях з військами РФ на Харківщині 01

Загинув за Соборну Україну

ФЕДОРАК-“ШАХ” Ігор Ігорович (21.03.1993, с. Ісаків Тлумацького р-ну Івано-Франківської обл. – 16.04.2022, Харківщина). Козак Добровольчого батальйону “ОДЧ Карпатська Січ”.

“Шах” – це людина-усмішка, ніколи нікому ні в чому не відмовляв, – розповідав побратим. – Це справжній воїн, я ніколи не бачив в його очах страху. Неймовірно люблячий батько і чоловік”.

Залишив у смутку батьків, дружину Олю з дворічним сином Остапом, брата Михайла, сестер Алісу, Надію та Ольгу. “Це найкращий брат, про якого може тільки мріяти сестра, найкращий батько і дядько для племінників, яких любив як своїх. Це людина, яка завжди приходила всім на допомогу, – і рідним, і чужим. Хто знав Ігоря хоч день, ставав йому як рідний, і всі лише запитували, чи це всі українці такі, як він”, – згадувала одна із сестер.

Вічна слава!

Добровольці батальйону Карпатська Січ Олександр Лінкін, Олександр Захарченко та Ігор Федорак загинули 16 квітня у боях з військами РФ на Харківщині 02

Загинув за Соборну Україну

ЛІНКІН Олександр Валерійович (10.03.1985, с. Первомайське Ясинуватського р-ну Донецької обл. – 16.04.2022, Харківщина). Інженер-будівельник, козак Добровольчого батальйону “ОДЧ Карпатська Січ”,

Закінчив Донбаську національну академію будівництва і архітектури. З братом мав бізнес у Києві. Маломовний, відповідальний, дружній. Уміло будував окопи. Піклувався за покинутими на війні собаками.

Соціальний стан – парубок.

Загинув під час виконання бойового завдання.

У зажурі залишив матір та рідного брата”, – йдеться у повідомленнях.

Схожі повідомлення

Нобелівська лауреатка Ольга Токарчук з Польщі братиме участь у літфестивалі BookForum у Львові

admin3

В м. Новий Розділ з 28 вересня встановлено Зелений рівень карантинного обмеження

admin

9 січня у Львівській області 326 мешканців захворіли на covid-19

admin

Четверо дітей травмовані внаслідок автозіткнення на Львівщині

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 11 серпня

admin

11 січня у Львівській області 312 мешканців захворіли на covid-19

admin

Залишити коментар