16.5 C
Lviv
18.05.2024
Україна

У Ватикані провели скандальну акцію примирення, хрест таки тримали українка і росіянка

16 квітня 2022 року.

У Ватикані провели скандальну акцію примирення. Через аргументи української сторони текст на тему війни в Україні та примирення було змінено на “молитву в тиші”. Зокрема прибрали тезу про “братські народи”. Однак хрест таки тримали українка і росіянка, що є драматичним і болючим для українців.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.https://censor.net/ua/v3334470

Попередній сценарій Хресної Дороги у Колізеї у Велику П’ятницю, за яким хрест мали нести українка і росіянка задля примирення, викликав шквал негативної реакції в українців, релігійних лідерів, українських дипломатів. Українці вважають, що будь-які жести примирення можливі лише після закінчення війни і покаяння самих росіян, а також покарання всіх воєнних злочинців.

Також Папа Франциск обурився, що українських біженців добре приймають у світі. Він заявив про расизм, нібито українців приймають краще, ніж людей з інших країн. Франциск пов’язує це із кольором шкіри і тим, звідки прибувають біженці – розвинених чи менш цивілізованих країн. 

Схожі повідомлення

Що таке попутні вантажоперевезення і навіщо вони потрібні

admin

Бажаючих виїхати з України знову стало більше

admin2

68-річна львів’янка зняла гроші з банкомату – і їх тут же вихопила з сумочки 40-річна злодійка

admin3

Осінній відпочинок у Карпатах

admin

Вчорашня масована атака на Україну: на Львівщині вражено 3 об’єкти критичної інфраструктури, 1 постраждалий у важкому стані

admin3

Ракетна атака 23 листопада

admin2

Залишити коментар