16.5 C
Lviv
29.05.2023
Новороздільська ОТГ

Шлагбаум – ліквідувати стихійне сміттєзвалище. Доступ до вулиці Гірнича надає КП “Розділжитлосервіс”

Стихійні сміттєзвалища стали серйозною проблемою чи не кожного населеного пункту. І “воювати” з ними ой як складно. Приміром, при дорозі на “Ілівські ” дачі розпочиналося з кількох мішечків: уже скільки літ згрібають з дороги у лісовий яр, зачищають дорогу – а люди, за поганою звичкою, і надалі везуть сюди різний непотріб.

Така ж ситуація виникла і неподалік вулиці Гірнича, 2, що на території “Сірки”. Появилося стихійне сміттєзвалище: сміття викидають місцеві мешканці просто на дороги, засмічуючи і без того забруднену територію колишнього сірчаного підприємства.

Для вирішення ситуації і унеможливлення “розростання” стихійного сміттєзвалища з ініціативи першого заступника міського голови Михайла Гулія КП “Розділжитлосервіс” спільно з місцевими підприємцями перекрили в’їзд на  вказану ділянку – вулицю Гірничу, встановивши шлагбаум.

Доступ до ділянки мають представники КП “Розділжитлосервіс”. Тож повідомляємо: якщо у вас є потреба потрапити на перекриту ділянку,

телефонуйте за номером 3-12-12.

Схожі повідомлення

Ірина КРИЖАНІВСЬКА: «Вакцинація триває етап за етапом, станом на 20 квітня щеплення проти COVID-19 здійснено 250-ти пацієнтам»

admin3

81-річний Геннадій Печенюк на Чемпіонат світу з велоспорту серед ветеранів потрапив із труднощами, але  виступив успішно

admin3

Ярина Яценко про місця пошанування памяті та концепції їх розвитку

admin2

Проводжаємо в останню путь Героя Тараса Мазепу

admin2

Де межа людської гідності? Відеоспостереження за місцевими злодюжками…

admin2

Академія футболу “Розділля” – шлях до успіху!

admin2

Залишити коментар