16.5 C
Lviv
04.12.2023
Новороздільська ОТГ

Шлагбаум – ліквідувати стихійне сміттєзвалище. Доступ до вулиці Гірнича надає КП “Розділжитлосервіс”

Стихійні сміттєзвалища стали серйозною проблемою чи не кожного населеного пункту. І “воювати” з ними ой як складно. Приміром, при дорозі на “Ілівські ” дачі розпочиналося з кількох мішечків: уже скільки літ згрібають з дороги у лісовий яр, зачищають дорогу – а люди, за поганою звичкою, і надалі везуть сюди різний непотріб.

Така ж ситуація виникла і неподалік вулиці Гірнича, 2, що на території “Сірки”. Появилося стихійне сміттєзвалище: сміття викидають місцеві мешканці просто на дороги, засмічуючи і без того забруднену територію колишнього сірчаного підприємства.

Для вирішення ситуації і унеможливлення “розростання” стихійного сміттєзвалища з ініціативи першого заступника міського голови Михайла Гулія КП “Розділжитлосервіс” спільно з місцевими підприємцями перекрили в’їзд на  вказану ділянку – вулицю Гірничу, встановивши шлагбаум.

Доступ до ділянки мають представники КП “Розділжитлосервіс”. Тож повідомляємо: якщо у вас є потреба потрапити на перекриту ділянку,

телефонуйте за номером 3-12-12.

Схожі повідомлення

ФК «Новий Розділ» і ФК «Олесько» – фіналісти Кубка Мікльоша

admin3

4 червня ФК “Новий Розділ” зіграє на виїзді з ФК “Кохавинка” (Гніздичів”)

admin3

Чому в жовтні 2020р. самовільно знято лічильник у будинку №26 по пр. Шевченка і досі не встановлено? А купити цей прилад за свої гроші ТОВ «Нафтогаз Тепло» не дає згоди

admin3

Про засідання сесії Новороздільської міської ради від 30 березня 2023 року

admin3

Рукотворна краса мешканців будинку бульвару Довженка, 4

admin3

Бійці з фронту вдячні громадам сіл Гранки Кути та Берездівці за отримані посилки!

admin3

Залишити коментар