16.5 C
Lviv
05.12.2023
Україна

Сьогодні буде крайній бій, далі – в рукопашну

Така ситуація станом на 11 квітня 2022 року. А далі…Утім, ще є маленький шанс, але великі захисники Маріуполя, якщо і покладуть ще своїх життів чимало , або ж якщо і залишиться бодай горстка, однаково вони усі – вже безсмертні, вони – ЗАВЖДИ ВІРНІ! обов”язку воїна і УКРАЇНІ! Про це – у публікації волонтерки Лілії УКРАЇНСЬКОЇ у розділі “Блоги” інтернет – видання “Цензор НЕТ. : https://censor.net/ua/b3333163

Я не могу даже описать все что я чувствую сейчас! Мариуполя- моя боль! Мой личный ад!

Там друзья, знакомые, родные….

Там военные, которые держат город!!! И держали все это время! И многие из них- мои друзья!

У меня разрывается сердце от всего что происходит! Я пытаюсь помочь всем кто стоит вокруг Мариуполя, чтобы в случае деблокады у них было все необходимое, для этой битвы!

Но я не могу отдать приказ!

Я маленький человечек в этой войне. Посто с огромным желанием спасти каждого военного и каждого мирного жителя. Спасти Мариуполь!

Я хочу чтобы вы знали, что морская Пехота – это лучшие парни, которые верные своей присяге!

Которые готовые сражаться до последнего патрона, но бк заканчиваются и без подмоги воевать будет нечем……

Я до последнего надеюсь на то, что есть план…

Я до последнего верю, что подмога прийдет…

Но морпехи обратились к народу и я хочу, чтобы вы это видели??

Дорогий український народе. Ми – 36-та бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, не зрадивши присяги 2014 року вийшли з Криму і продовжували гідно виконувати завдання щодо оборони України.

З початку війни ми вже 47 діб захищаємо Маріуполь. Нас бомбили з літаків, нас обстрілювали з атилерії, танків та інших вогневих засобів. Ми гідно тримали оборону, роблячи неможливе. Але будь-які ресурси мають властивість закінчуються.

За час бойових дій нам один раз передали 50 122 снаряди, 20 мін та трохи “енлавів” і Старлінк Ілона Маска – спасибі, Ілоне, він витримав чимало авіаударів і досі працює. Більше нам нічого не передали.

Без Б/К (боєкомплекту – Н.), не маючи можливості оборонятися, противник поступово відтіснив нас на завод Азовмаш, оточив,скував вогнем, і тепер намагається нас знищити. Був варіант привести до нас резерви, щоб посилити і продовжити оборону. Були варіанти бригаді зробити прорив та вийти до своїх військ. Ми доповідали про це в ОТУ “Схід” та вони починали планувати операцію. Содоль, Делятицький намагалися щось зробити, але їх старші штаби завертали. Ми повідомляли про це у ООС, вони говорили “тримайтеся, ми працюємо”, обіцяли вертоліт, котрий так і не прилетів. Ми розмовляли з головнокомандувачем, котрий пообіцяв деблокаду.

Ми розмовляли з Гарантом. котрий гарантував нам або політичне, або військове вирішення ситуації. Понад місяць морпіхи воювали без поповнення боєприпасів, без їжі, без води, мало не сьорбаючи з калюжі, та гинули пачками. Гора поранених складає майже половину бригади. У кого не відірвані кінцівки і можуть ходити – повертаються до строю. Піхота вся загинула, і стрілецькі бої ведуть артилеристи, зенітники, зв’язківці, водії та кухарі. Навіть оркестр. Гинуть, але борються. Ми поступово закінчуємося.

Мудрі генерали радять забирати боєприпаси у противника. Напевно, не вимерли ці совкові паркетники, тому багато народу за них помре дарма. Були шанси. Були можливості, але через боягузтво повідомляти по вертикалі вони не реалізовані. З нами вже ніхто не хоче спілкуватися, бо ми списані. Сьогодні буде, напевно, крайній бій, оскільки БК не залишилося. Далі – в рукопашну. Далі для деяких смерть, а для деяких – полон.

Дорогий український народе. Я не знаю, що буде далі, але я дуже тебе прошу згадати морських піхотинців добрим словом і незалежно від того, як будуть розвиватися далі події, не говоріть погано про морську піхоту.

Бо ми ВІРНІ ЗАВЖДИ!

11.04.2022.” 

Схожі повідомлення

Ще одна область стала “червоною”…

admin2

Хронічна брехня, як один із основних симптомів у наркозалежних

admin

Як обміняти Біткоїн на валюту?

admin

Це війна Путіна проти всього Заходу. Час нашим союзникам відкрити другий фронт, – Порошенко

admin3

Про Угорщину рік тому

admin3

У Львові зведуть першу в Україні школу, побудовану за технологією 3D-друку

admin2

Залишити коментар