16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Як мішок розв’язався: впродовж 2-х днів припинено діяльність чергової нелегальної АЗС. Цього разу – на Золочівщині

Правоохоронці  успішно продовжують своєрідну  серію із розкриття нелегальних АЗС на Львівщині. Буквально вчора ми інформували читачів про викриту незаконну автозаправну станцію у с. Зимна Вода, що під Львовом, а вже сьогодні пресслужба ГУ НП України у Львівській області повідомляє про виявлення поліцейськими чергової АЗС у Золочівському районі.

Зокрема, співробітники групи реагування патрульної поліції відділення поліції №2 Золочівського районного управління поліції під час відпрацювання території виявили незаконну автозаправну станцію у селі Вербляни на вулиці Будівельників.

Як встановили правоохоронці, 60-річний мешканець Золочівського району організував збут дизельного палива, не маючи при цьому жодних дозвільних документів.

Поліцейські задокументували факт заправки автомобіля з пересувної колонки. Також під час огляду місця події поліцейські виявили та вилучили 12 металевих бочок ємністю 200 літрів та 5 пластмасових контейнерів ємністю 1000 літрів з паливно-мастильними матеріалами. Усього вилучено 4240 літрів дизпалива.

Все вилучене скеровано на експертизу.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, – обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування триває.

Схожі повідомлення

Посадовці так вже організували очищення озера у Львові, що воно геть забруднилося. Відкрито кримінальне провадження

admin3

Заходять в автобус 4-ро військових, видно, що втомлені, дали 100 грн і сіли – водій тут же зупинив автобус, зайшов в салон і…

admin3

“Воїни світла! Воїни добра!” – нарешті зазвучали українською

admin2

Сьогодні він побачить ворота жаданої Вальгалли і зустрінеться зі своїми..Ігор Гофман пішов у Засвіти

admin1

Львів’янка – новий міністр соцполітики

admin2

Я потрапив у Херсон

admin3