16.5 C
Lviv
26.09.2023
Новороздільська ОТГ

Малехівська «амазонка»?

У такий непростий час як зараз, в час війни, в час посту кожен має призадуматись над своєю поведінкою, поводити себе стримано, визнати свої недоліки. В таких роздумах і я прямувала недільного ранку до храму, що в Малехові, на Літургію. І тут всі мої роздуми розвіялись, коли почула дикий лемент. Хто ж це може бути? Знаю тут усіх, бо більше сімдесяти років тут живу. І знову була вражена, коли підійшла ближче. Впізнала цю войовничу мешканку – це п. Надя Матіяш-Лалак. Про неї вже писали, до речі,  в місцевій пресі. Ну а що цього  разу?

А на цей раз вона напала на іншу односельчанку, молоду дівчину, що працює вчителькою в одній зі шкіл міста. п. Надя сипала прокльонами, нецензурною лайкою. А та дівчина намагалась щось її сказати, та все марно. Коли вона обернулась і пішла, то ця пані ще викрикала як навіжена довго.

Мене ця ситуація дуже збентежила і я вирішила написати у “Вісник Розділля”. Тим більше, що знаю і цю вчительку, яка завжди толерантно ставиться до людей і не зробила нічого нікому поганого.

То що то за дикий напад на неї?

Але знаючи також іншу із сторін – п. Надю – можу пояснити ситуацію і попередити усіх, що є така конфліктна людина. І вона вже не вперше, так би мовити,  «нападає» на людей. Це, на жаль,  не поодинокий випадок. Тиждень тому у центрі міста вона “сипала прокльонами” на одну старшу поважну пані, а ще швидше «нападала» з криками та лайкою  на інших людей в селі.

Можливо, ця ситуація спровокована тим, що людина все життя ніде не працювала, їй скучно, немає чим зайнятись і тому чіпляється до людей? На вигляд нормальна жінка, а всередині просто кипить ненавистю. Інакше не скажеш, коли почуєш, як страшно вона кляне.

Люди терплять і часто не звертають уваги. Але та вчителька, на яку вона напала минулої неділі, все ж таки звернулась в поліцію. І правильно зробила. Бо напевно, вона ще такого не чула і це для неї надзвичайно принизливо.

Часто п. Матіяш звинувачує людей, що їй  “щось роблять”  і їй “зле живеться”, верзе різні нісенітниці. Здорова, енергійна жінка,  чи  просто сили нема де діти? Хоча має все – і  дім, і сім’ю, і дітей, і маму. Але напевне не має … розуму. А можливо, ця людина не може жити в суспільстві і їй потрібна психологічна чи медична допомога? Бо сьогодні словесний напад, а там і кулаки підуть в дію. І що робити тоді? І що можуть подумати оточуючі, побачивши таку «картинку»? Адже не кожан зрозуміє, що й до чого і хто винен….

Тому повідомляю усіх про цю особу і якщо будуть подібні випадки з кимось з ваших знайомих, то повідомляйте в правоохоронні органи, нехай вони накладають адміністративну відповідальність. Можливо, спільними зусиллями зможемо призупинити це неподобство. Будьмо єдиними!!!

Схожі повідомлення

Новороздільська ОТГ: існує низка проблем – і тих, що були до місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, і тих, котрі виникли після – , які можливо вирішити тільки на центральному рівні влади

admin3

Про емоційно насичений день з життя колективу Управління соцзахисту населення спільно з дітьми з сімей ВПО, СЖО та фахівцями https://www.facebook.com/groups/sos.cv.ua.lviv/ і волонтерами Міжнародного медкорпусу

admin3

Річниця пам’яті о. Василя Репіньовського – спогадування Блаженнішого Святослава

admin2

Березинські футболісти – чемпіони: перипетії гри

admin2

Св. Миколай відкрив резиденцію у Новому Роздолі

admin2

“Rozdillya cup»: підсумки футбольного турніру

admin3

Залишити коментар