16.5 C
Lviv
02.03.2024
Україна

На Львівщині найбільше 200-бальників на ЗНО

Такий рекорд Львівської області неабияк тішить.

Цього року на Львівщині ЗНО на 200 балів з різних предметів написали 77 людей. Із них троє отримали максимальну кількість балів із двох предметів. Ще такої кількості 200-бальників Львівщина не мала, тому це рекорд.

Зокрема, ЗНО з англійської мови на максимальну кількість балів написала 31 людина, хімію – 2, математику – 20 (12 з них є випускниками фізико-математичного ліцею). Троє учнів з Львівщини на 200 балів написали ЗНО з української мови та літератури. При тому, що загалом по Україні ЗНО на 200 балів з цього предмету написали лише 5 учнів.

Українську мову на 200 балів склав лише один абітурієнт. Троє мають найкращі результати з історії України, стільки ж з фізики. Біологію на 200 балів написали 14 учнів. А ось найкращих з географії на Львівщині немає.

Троє абітурієнтів на Львівщині отримали максимальні бали з двох предметів, тобто мають по 400 балів. Усі вони випускники Львівського фізико-математичного ліцею і складали на максимум ЗНО з математики і фізики.

Схожі повідомлення

Як вибрати кросівки під сукню: порада модельєра

admin

На захист Єрмака став Telegram-канал, який СБУ оголосила проєктом ФСБ РФ

admin3

ВР посилила покарання за телефонний тероризм.

admin1

Внаслідок атаки дронів на житловий будинок у Києві загинуло молоде подружжя. Дружина була на 6 місяці вагітності, – Геращенко

admin3

Теплопостачальним організаціям області узгодили обсяг заборгованості з різниці в тарифах на понад 790 млн грн

admin3

37-річний наркорецидивіст з Червонограда розповсюджував “метадон”. 30 червня зловмисника викрили поліцейські

admin3

Залишити коментар