16.5 C
Lviv
25.09.2023
Україна

Чому мікрофібра це найкращий вибір для обивки меблів?

Серед великого розмаїття меблевих тканин більшість споживачів обирає мікрофібру, бо знає, що від вибору оббивної тканини залежить не тільки гармонія меблів з інтер’єром, а й показники якості та термін експлуатації. Про переваги мікрофібри над іншими тканинами та її особливості розповімо нижче.

Що це за тканина та чим вона краще інших?

Мікрофібру виготовляють з дуже тонких синтетичних волокон, які у кінцевому вигляді утворюють матеріал схожий на замшу. Іноді цю тканину виконують на клейовій основі для більшої міцності. У неї дуже багато переваг:

  • Гіпоалергенність. Незважаючи на те, що дана тканина виготовлена з синтетичних матеріалів (поліестер, поліамід, нейлон та інші), вона є безпечною та підходить всім. Це зумовлене тим, що бактерії, мікроби і грибок для розмноження вибирають натуральні матеріали, а не штучні, також між цими волокнами бруд і пил не затримуються та легко прибираються.
  • Висока щільність тканини гарантує міцність та стійкість до зовнішніх чинників (дрібних зачіпок, кігтів домашніх тваринок). Завдяки додатковій клейовій основі мікрофібра дуже зносостійка, тому чудово підходить для меблів у домівках великих родин, офісах та громадських місцях.
  • Гарно пропускає повітря. І в теплу погоду, і в холодну на таких меблях сидіти буде одним задоволенням. До речі, тканина не линяє, тому одяг після сидіння буде чистим.
  • Проста у догляді. Вона легко відштовхує вологу та швидко сохне, стійка до ультрафіолетового випромінювання, не вимагає частого прибирання зі спеціальними миючими засобами. 
  • Доступна ціна стає вирішальним критерієм у виборі саме мікрофібри, адже за показниками якості вона не поступається люксовим тканинам, а коштує в рази дешевше.
  • Проста технологія виготовлення цього матеріалу дозволяє використовувати будь-які кольори, тому дуже легко знайти диван чи крісло, що підійде під кольорову гаму вашої вітальні, спальні або іншої кімнати.

Особливості догляду 

Як і за будь-якою річчю, за меблями необхідно доглядати, аби вони виглядали як нові і дарували комфорт протягом багатьох років. Щоб потоваришувати з мікрофіброю необхідно дотримуватися таких правил:

  • Не чистіть тканину занадто інтенсивно, щоб не пошкодити поверхню і запобігти появі потертості.
  • Якщо тканина постраждала від невеликого забруднення, то подолайте його за допомогою простої вологої серветки та мильного розчину. Ні в якому разі не використовуйте потужні хімічні засоби, бо вони часто залишають плями, з якими вже точно не впоратись навіть хімчистці.
  • Мікрофібру можна прати, але при температурі не вище 40 градусів з делікатним режимом. Після цього вона має самостійно висохнути. Не використовуйте праску, фен, не сушіть біля камінів чи батарей, бо вона не любить високі температури і просто зіпсується.
  • Час від часу просто протирайте її сухою чи вологою серветкою від пилу. Для більш ретельного прибирання можна використовувати пилосмок.
  • Якщо розумієте, що не знаєте як правильно очистити тканину, то не соромтесь і не заощаджуйте, а краще одразу зверніться до професійного клінінгу, який допоможе зберегти життя вашої меблевої оббивки.

Схожі повідомлення

Найімовірніше, від авіаудару по школі в Білогорівці загинули 60 осіб, які досі лишаються під завалами, – Гайдай. ВІДЕО+ФОТО

admin3

Почаївські пристрасті: наміснику лаври загрожує кримінальне провадження

admin3

58-річна мешканка м. Сокаль принижувала українців і вихваляла “рускій мір” та вторгнення російських вбивць

admin3

Спільнота фейсбучників, будьте уважні!

admin2

Кабмін перерозподілив понад 310 млн грн держбюджету для своєчасної виплати зарплати медикам

admin3

У жовтні пенсіонери Львівщини віком 75 -80 років отримають підвищені пенсії. Встановлено щомісячну компенсаційну виплату у розмірі до 400 грн

admin3

Залишити коментар