16.5 C
Lviv
23.02.2024
Україна

Це війна Путіна проти всього Заходу. Час нашим союзникам відкрити другий фронт, – Порошенко

15 березня 2022 року.

Це війна Путіна проти всього Заходу. Час нашим союзникам відкрити другий фронт, - Порошенко

Ключовим компонентом міцності України після 24 лютого стала єдність всього суспільства у боротьбі проти російських загарбників.

 Про це в ефірі британської телекомпанії BBC сказав Петро Порошенко, передає Цензор.НЕТ : https://censor.net/ua/n3325279з посиланням на пресслужбу “ЄС”.

“Єдність є ключовим компонентом міцності України. Світ вже не буде таким, яким він був до 24 лютого цього року. Зараз ми живемо у геть іншому світі. І не важливо, досвідченим чи не досвідченим є президент Зеленський, ми в Україні є всі обʼєднані. Ми всі разом. Ми це демонструємо вже протягом 19 днів, і робимо це дуже ефективно. Я зроблю все від мене залежне з тим, щоб на переговори президент Зеленський поїхав як міцний лідер обʼєднаної країни, яку поважають в усьому світі”, – наголошує Порошенко.

Читайте також на “Цензор.НЕТ”: Обстріл Яворівського центру – це терористична атака на кордоні з НАТО, союзникам час відкривати другий фронт, – Порошенко в ефірі MSNBC

Відповідаючи на запитання, чи можливі компроміси у переговорах з Росією, Петро Порошенко сказав: “Протягом 5 років мого президентства Путін не мав жодної можливості порушувати питання про те, кому належить Крим та Донбас. І я абсолютно впевнений, що й Зеленський буде стояти на тих самих позиціях. Протягом 5 років мого президентського терміну ми звільнили дві третини окупованого Донбасу та створили нову армію. Висновок з цього такий, що Путін піде настільки далеко, наскільки ми разом з вами йому це дозволимо зробити”, – вважає Порошенко.

“Я впевнений, що Глава держави має йти на такі переговори із сильною позицією, за підтримки єдності всередині нашої держави та за єдності всього світу. Зараз ми спромоглися зруйнувати сценарій Путіна. І це дуже важлива річ, що ми маємо демонструвати з нашого боку позицію сили. В іншому разі ми просто виснажимось. Якщо Україна перестане стріляти – не стане України. Якщо перестане стріляти Росія – прийде мир. Це дуже просто”, – резюмує п’ятий Президент.

Порошенко також закликав союзників відкрити другий фронт і надати Україні ще більше зброї, боєприпасів та амуніції.

“Зараз саме час для запровадження нової форми нашої співпраці. Наші резерви, наші склади порожніють. Їх треба поповнювати. Адже справжньою метою Путіна є не Україна. Це його війна проти всього Заходу. І, можливо, це досить віддалене порівняння з Другою світовою війною та Великою Британією. Що тоді було зроблено? Був відкритий другий фронт”, – нагадав Петро Порошенко.

“Пам‘ятайте – якщо впаде Україна, Путін не зупиниться. Путін піде далі. А от якщо Україна виграє, тоді це стане символом миру”. – резюмує Порошенко. Джерело: https://censor.net/ua/n3325279

Схожі повідомлення

Збірна Шотландії несподівано привітала Україну з перемогою

admin3

За якими критеріями вибирати криптообмінник

admin

Була загроза ракетного удару з літаків із території республіки білорусь: ключове за добу на Львівщині у коментарі начальника Львівської ОВА Максима Козицького

admin3

39 громад Львівщини отримають додатково майже 90 млн гривень з держбюджету

admin3

Йому поrрожувалu “зrнoїтu” в наpядах, якщо це не зробить: батько загuблого 18р курсанта розповів, що коїлось в стінах університету МВС

admin3

Чим крафт пакети кращі за поліетиленові?

admin

Залишити коментар