16.5 C
Lviv
08.06.2023
Україна

Роздолянка Марічка Гошилик та Анничка Бойко із Нової Каховки завоювали ІІІ місце у Чемпіонаті України з пляжного волейболу серед ДЮСШ, виступаючи у об’єднаній команді!

Що й казати, вражаючий результат впродовж 10 крайніх днів  продемонстрували   дівчата із географічно віддалених   українських містечок Нового Роздолу  Львівської області та Нової Каховки, що на Херсонщині. Зокрема, спочатку на Чемпіонаті України з пляжного волейболу серед команд ДЮСШ  2008 р.н. ( і молодші), який з 12 по 15 серпня проходив у Запоріжжі, у складі об’єднаної команди  розгромивши усіх суперниць із 100-відстоткови результатом 2:0, вони стали чемпіонками, а по нетривалій перерві у цьому ж славному місті завоювали ІІІ місце. Цього разу як учасниці Чемпіонату України з пляжного волейболу з пляжного волейболу, який тривав з 19 по 22 серпня, талановиті дівчата змагалися з командами у віковій групі 2006 р. н. (і молодші). Важлива деталь:  враховуючи, що  суперниці Марічки та Аннички були від них  на два роки старші, то здобута «бронза» тим більше вагома. І свідчить про справжній потенціал роздолянки та новокахівчанки.

У середу,1 серпня,  Володимир Гошилик, батько Марічки, надав репортеру «Вісника Розділля» докладний коментар про хід змагань:

-Насамперед, відзначу, що у цьому Чемпіонату України з пляжного волейболу серед команд ДЮСШ 2006 р. н. загалом взяло участь 47 юнацьких команд та 36 дівчачих. Львівську область представляли команди у складі Юля Григоращук та Софія Клімковська з Нового Роздолу  та об’єднана команда з Нового Роздолу та Нової Каховки у складі Анна – Марія Гошилик та Анна Бойко із Нової Каховки. За підсумками змагань  команди Львівської області  досягли таких результатів: Гошилик – Бойко завоювали ІІІ місце, Григоращук – Клімковська – 17-те місце із 36 команд – учасниць, Столярська – Жмуркевич зі Стрия – 17 місце із 37 команд – учасниць.

Звичайно, обов’язково варто відзначити тренерів команд. Зокрема, це наддосвідчений наставник Сергій Краснопольський, який тренує наших дівчат у відділенні волейболу Новороздільської ДЮСШ, Микола – Володимир Столярський із Стрия, який радо надає можливість новороздільчанкам займатися на міських пляжних майданчиках, Роман Хомин, тренер з фізичної підготовки Стрийської  волейбольної команди, Петро та Галина Бойко з Нової Каховки, що на Херсонщині, які тренують волейболісток у ДЮСШ, в тому числі і свою обдаровану до спорту донечку Анну. Також принагідно висловлюю вдячність начальнику Управління культури спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради Володимиру Засанському головному спеціалісту та начальнику відділу фізичної культури і спорту Новороздільської міської ради Олександру Придатку за сприяння в участі наших юних волейболісток у престижних змаганнях.

* * *

Завершуючи коментар, Володимир Михайлович повідомив, що дві об’єднані команди у складі Марічки Гошилик і Аннички Бойко та Юлії Григоращук і дівчини з Деражні (прізвище уточнюється)   мають намір взяти участь у черговому престижному турнірі з пляжного волейболу серед команд ДЮСШ  2008 р.н. ( і молодші)  на Кубок Києва , який пройде  у столиці  9-12 вересня. Отож, у ці вересневі  дні затискаймо кулаки, аби підтримати наших талановитих «зірочок». Так тримати!

Іван БАСАРАБ         

Схожі повідомлення

У бою з окупантами під Бахмутом загинув танковий екіпаж 93-ї бригади “Холодний Яр”: командир Віталій Кобець, водій-механік Андрій Мельник, навідник Сергій Леонтьєв. ФОТОрепортаж

admin3

У с. Тершів на Самбірщині пожежа знищила житловий будинок і дві автівки – «Nissan Urvan» та «Isuzu Trooper”

admin3

Помер Герой України Юрій Шухевич

admin4

Василь Кравчук з с. Тухолька Стрийського р-ну привезе Паралімпійське золото на Львівщину

admin3

“Ковідна” тисяча: на що українці витрачають кошти за вакцинацію?

admin2

“Держава. Духовність. Різдво” : про нові виклики для країни і церкви, капеланство та волонтерство, підтримку вірян та воїнів ЗСУ, збереження українських традицій та про дату святкування Різдва

admin3

Залишити коментар