16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Блаженніший Любомир ГУЗАР про Новий РІК

Духовний авторитет України

БЛАЖЕННІШИЙ ЛЮБОМИР ГУЗАР ПРО НОВИЙ РІК

Коли закінчується один рік, стараємося здогадатися, яким буде наступний. Наші людські здогади бувають дуже різні, залежно від того, якими очима дивимося на те, що відбувається.

Якщо дивимося очима святої віри, то для нас кожний рік є роком сприятливим, роком великих Божих дарів. У цьому не можемо сумніватися, бо все відбувається з Божої волі, а Бог як добрий батько обдаровує нас тільки тим, що для нас справді корисне.

Якщо протягом року стаються дуже прикрі й некорисні події, це відбувається тільки тому, що ми легковажимо Божими дарами й хочемо замінити Божу мудрість та доброту нашою людською, дуже обмеженою мудрістю, а ще гірше – нашими лихими планами та бажаннями.

Моє бажання для усіх.., щоб ми радо, із відкритим серцем, із щирою вдячністю прийняли те, чим Господь Бог нас обдаровує, і не дай Боже, не старалися ставити свої немічні недосконалі людські плани понад Божу доброту.

Дай, Боже, щоб ми рік наповнили тільки добрими ділами, прославляючи Бога нашою вдячністю та стараючись, щоб усе, що ми будемо робити, було на справжнє добро наших ближніх. Починаємо Новий рік, як сказав нам сам Божественний Спаситель, – рік сприятливий, тобто рік, у якому одержимо Божі благодаті і в якому зможемо чинити багато добра. Радіймо у Господі, що дає нам такі можливості.

Джерело: CREDO

Схожі повідомлення

Завершення будівництва довгобуду у Гніздичеві забезпечить належними умовами для навчання понад 400 дітей

admin3

На Львівщині продовжують знищувати застарілі боєприпаси

admin3

Вимагав гроші у підприємця – тепер прохатиме суд про менший термін

admin3

Більше половини українців підтримують заборону УПЦ (МП) в Україні, – опитування “Рейтингу”

admin3

Особливості вибору та класифікації наметів

admin

Ми мусимо привчити владу говорити правду

admin3

Залишити коментар