16.5 C
Lviv
23.02.2024
Новороздільська ОТГ

Скільки разів потрібно набирати номер «газової контори», щоб звідти відгукнулися на дзвінок і надали консультацію?

Нещодавно зустрів сусідку літнього віку пані Марію і вона запропонувала тему для газетної публікації.

Про суть проблеми – у бліц – інтерв’ю.

– Вже зо два місяці терпеливо телефоную по – мобільному  у «газову контору» Нового Роздолу (точно правильної назви не вимовлю і не напишу, так що називатиму це підприємство по – старому, по – пенсіонерськи), а мені ніхто не відповідає. Дивно, бо раніше на мій дзвінок відповідала працівниця цієї служби і я їй повідомляла показники лічильника

-А на який номер Ви телефонували?

-На той самий, що і завжди: 067 333 21 04.

Може, Ви занадто швидко перериваєте дзвінок, от газовики – оператори і не встигають відповісти?

– Та ні, знаєте, я пенсіонерка, тож мені нікуди поспішати. От і чекаю. До речі, дещо таки чую…

Гм, що саме?

-Спочатку автовідповідач відповідають, що  вас вітає клієнтський простір «104 крапка ю ей». З метою покращення якості обслуговування ваш дзвінок може бути записаний. Для оцінки якості консультації співробітниками 1»04 крапка ю ей» після розмови залишайтесь на лінії. З’єднуючись з оператором, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних».  Далі якийсь голос пропонує придбати якісь котли і вказує контактні телефони, а потім включають якусь музику.

І всьо, що називається, мені відповіли. На жаль, я надто немічна, щоб навідуватися у офіс газової служби і подавати показники лічильника. Може, газета з’ясує, в чому справа?

  Отож редакція спробувала з’ясувати сигнал пенсіонерки. Напередодні виходу газети, 21 липня о 9.42 год.,   репортер спробував отримати коментар, набравши номер 067 3332104. Спочатку у відповідь почув жіночий голос: «Доброго ранку, вас вітає клієнтський простір «104 крапка ю ей». З метою покращення якості обслуговування ваш дзвінок може бути записаний. Для оцінки якості консультації співробітниками 1»04 крапка ю ей» після розмови залишайтесь на лінії. З’єднуючись з оператором, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних».

Далі чоловічий голос: «Унікальна пропозиція від «104 крапка ю ей». Для тих, хто купив газове обладнання на «104 крапка ю ей» або в клієнтському просторі, діє спеціальна ціна на послугу заміни газового котла. Всього за 8 тисяч 500 гривень ви отримуєте: демонтаж старого, підключення нового котла, заміна всіх необхідних комплектуючих і підключення системи газу та водопостачання та оформлення пакету документів. Щоб отримати послугу, вам достатньо просто звернутись до найближчого клієнтського простору «104 ю ей». Все інше персональний менеджер зробить за вас».

І знову жіночий: «- А ти знаєш, що тепер покази газового лічильника можна передати «есемескою»? – Ні, а як її відправити? – В «есемесці потрібно написати номер особистого рахунку, а через пробіл покази лічильника. І відправити на номер:7 104. – І все? – Так, тобі прийде есемес – повідомлення: «Ваші показання прийняті і оброблені. – Так просто». Есе мес – повідомлення оплачуйте відповідно до тарифів вашого оператора».

Далі – проста мелодія під звуки акордів фортепіано».

Отже, почув все, про що оповіла пані Марія. Можу собі уявити, що поважна пані мало що толком зрозуміла з відповіді із вказаного номера 067 3332104. А  щодо передачі показів лічильника  «есемескою», то, можливо, що це їй би зрозуміліше пояснив оператор «живою мовою» і то не один раз. Бо не усі старші люди вміють докладно користуватися мобільним, для них він – той же телефон, тільки без дроту.

Який вихід із ситуації? Адже зо два місяці тому оператори таки приймали по- мобільному від споживачів покази газового лічильника. Можливо, варто знову повернутися до такої практики. Бо ж не впевнений, що пані Марія таки навчиться передавати покази лічильника «есемескою». І таких літнього віку споживачів у громаді чимало…

Підготував Іван БАСАРАБ  

Схожі повідомлення

ФК “Новий Розділ” у фіналі Кубка Львівщини серед юніорів поступився ФК “Шахтар”. Але ж у фіналі…

admin3

Усі три новороздільські юні дзюдоїсти на турнірі у Львові здобули призові місця!

admin3

З Нового Роздолу – до Чорнобаївки

admin2

Новий Розділ: графік відключення електроенергії на 26 грудня 

admin2

Новий Розділ – Старобільськ – фото-нотатки з неймовірної подорожі

admin2

Очільник ЛОДА визнав: Новороздільська ТЕЦ не готова до опалювального сезону

admin2

Залишити коментар