16.5 C
Lviv
23.02.2024
Україна

Валерій КУРКО: “Завдання тероборони Львівщини в умовах надзвичайного стану — збільшити кількість резервістів”

З 2014 року Збройні Сили України працюють в умовах особливого періоду. Станом на зараз це стосується також Сил територіальної оборони. Як повідомляє пресслужба Львівської ОДА, про це під час брифінгу доповів командир територіальної оборони Львівщини Валерій КУРКО.

Нагадаємо, що РНБО під головуванням Володимира Зеленського ухвалила рішення про запровадження в Україні надзвичайного стану.

Завдання, які виконуватиме територіальна оборона на цей період, пов’язані з охороною стратегічних об’єктів місцевості, на якій дислокується частина, або у випадку наказу вищого командування інші завдання, які визначені Законом.

Разом з цим, Президент вніс зміни до указу “Про Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних сил України”. Згідно з ним, передбачається добровільна служба резервістів у мирний час та обов’язковий призов на час особливого періоду.

«Зараз на службу призивають військовозобов’язаних громадян, які перебувають в оперативному резерві першої черги. Термін їхньої служби – рік. Наразі загальна мобілізація не передбачена. Громадяни, які підписали контракт для служби в резерві зараз планово навчаються і до призову не залучаються. Водночас в умовах надзвичайно стану на Львівщині продовжують укомплектовуватися підрозділи тероборони (батальйони) за штатами мирного та воєнного часу», – доповів командир 103 окремої бригади Сил ТрО Збройних Сил України Валерій Курко.

До теми: Під час надзвичайного стану поліція може перевіряти документи в мешканців та оглядати автомобілі.

В особливий період Сили тероборони комплектують військовослужбовцями за контрактом, за призовом особами офіцерського складу та територіальним резервом.

Охочі записатися до лав тероборони можуть телефонувати за такими номерами: 15-80 (для львів’ян) або 096 080 69 87 (для жителів області). Або ж можна звернутися до Центру рекрутингу територіальної оборони, що вул. Пекарській, 41.

Схожі повідомлення

Секрети хімчистки авто

admin

Переваги гри в покер

admin

У Радехові горів склад. Ліквідувавши пожежу, рятувальники виявили, що вогнем знищено 6 куб. м дошок

admin3

три поражения путина

admin3

Плануєте ремонт у ванній? Не забудьте про рушникосушку!

admin

Вибір б/у велосипеда

admin

Залишити коментар