16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

Захворюваність на COVID-19 у Новороздільській громаді йде на зниження

За статистичними показниками виглядає, що час пік уже минув – і щораз менше пацієнтів отримують позитивний тест, – прокоментував ситуацію завідувач відділенням первинної медичної допомоги Віталій Андріюк.
Хоча сезонні простудні захворювання як грип чи ГРВІ ніхто не відміняв.
Але у коридорах міськлікарні стало спокійніше, спала напруга тривоги. Можливо, відчуття весни у повітрі допомагає. Але точно – весь спектр хвилювань і панічних настроїв українців перемістився у зовсім іншому напрямку, на перший план вийшла зовсім інша тема – тривожна тема військового вторгнення зловісного сусіда. Та й з китайськи вірусом ми вже, так би мовити, якось навчилися співіснувати – не панікуємо як на початках світової пандемії, знаємо, що потрібно робити, куди звертатися, чим рятуватися.


Отож, про цифри.
Починаючи із 6-ти позитивних тестів, отриманих 10 січня, поступово дійшли до 26-ти хворих (результати тестування від 19 січня) і навіть 82-х (забір тестів від 26 січня).
Понеділок, 31 січня – здали тест 117 осіб, з них 72 – мають китайський вірус. У середу, 2 лютого, мають позитивний тест 77 осіб.
А вже початок минулого тижня ознаменувався меншими цифрами – у понеділок, 7 лютого, виявили лише 41 позитивний тест з 75-ти пацієнтів, 9 лютого – 44 «плюсів» із 66-ти хворих, 14 лютого лише 37 осіб прийшло здавати тест і з них у 25 він був позитивним, 16 лютого – лише 26 людей здало ПЛР-тест.
І все ж пильнуймося і будьмо здорові!

Схожі повідомлення

Плюс два мікропроєкти – у Берездівцях та Тужанівцях

admin2

Студенти-енергетики з Нового Роздолу проходитимуть стажування у Чехії

admin2

ДТП на сільській дорозі

admin2

Упокоївся в Бозі знаний новорозділець

admin2

Звіт міського голови

admin2

Пам’ятники від компанії «АРТ – STONE» та наших партнерів з фірми «Спокій» м. Львів

admin3

Залишити коментар