16.5 C
Lviv
11.12.2023
Стрийщина

“Ковальська” будуватиме два нові заводи у Розвадові

Упродовж найближчих років провідний український виробник будматеріалів реалізує на Львівщині низку інвестиційних проєктів. Відтак, планується, що в області з’явиться новий завод з виготовлення сухих будівельних сумішей та завод із виробництва газобетону.

Про це йшлося сьогодні під час зустрічі голови Львівської ОДА Максима Козицького та представників компанії «Ковальська».

Як розповів заступник генерального директора компанії Сергій Гончаренко «Ковальська» працює на Львівщині вже понад 2 роки. Виробничі потужності знаходяться у Розвадові. Стартували з 30 працівників. Сьогодні це вже більш як 200 людей та підприємство, яке спеціалізується на видобутку піску та вапняку.

ТОВ «Розвадів будматеріали» видобуває пісок та вапняк за міжнародними нормами, використовуючи найкращу спеціалізовану техніку. На підприємстві запланували модернізацію ліній просіву та перероблення піску, випалу вапняку й встановлення новітнього обладнання для безвідходної переробки. Виробничі потужності: піску – 700 тисяч тонн на рік, вапняку – 200 тисяч тонн на рік. Видобутий пісок і вапняк реалізують на території Західної України.

За два роки компанія інвестувала у Львівщину майже 15 млн євро, та зупинятись на цьому не планують. У Розвадові, де розташовані виробничі потужності, за словами Сергія Гончаренка, добре розвинута логістика і є всі умови для розвитку виробництва.

Як повідомляється на сайті компанії, у виробництво на Львівщині впродовж 2022 року «Ковальська» інвестує 1,2 млрд гривень.

«На підприємстві запланували модернізацію ліній просіву та перероблення піску, випалу вапняку й встановлення новітнього обладнання для безвідходної переробки. Виробничі потужності: піску – 700 тисяч тонн на рік, вапняку – 200 тисяч тонн на рік. Видобутий пісок і вапняк реалізують на території Західної України», – розповів заступник генерального директора компанії Сергій Гончаренко «Ковальська».

Він додав, що ПБГ «Ковальська» планує збудувати у Розвадові новий завод сухих будівельних сумішей Siltek на 150 робочих місць і використовуватиме для цього пісок, який видобуває. Орієнтовна виробнича потужність нового заводу – 150 тонн на рік. Компанія запланувала вкласти у новий промисловий об’єкт 20 млн євро інвестицій.

Окрім того, у Розвадові запланували будівництво заводу із виробництва газобетону, який охопить 15 гектарів і створить майже 500 робочих місць.

«Об’єкт будуватимуть у дві черги. Очікуваний обсяг інвестицій – приблизно 50 млн євро. Після закінчення будівництва першої черги очікується, що потужність заводу перевищуватиме 500 тис. м³ продукції на рік. Після завершення другої – збільшиться удвічі», – уточнили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Також у 2023 році у Розвадові за 3 млн євро запустять лінію виробництва мінерального порошку на 20 робочих місць.

Як уточнили у ЛОДА, прогнозована сума інвестицій компанії – 87 млн євро.

«Ковальська» – український виробник будівельних матеріалів. Об’єднує 8 підприємств у Київській, Житомирській, Львівській, Херсонській та Чернігівській областях, на яких працюють понад 4600 робітників. У 2019 році «Ковальська» придбала виробничий комплекс площею 140 га у селі Розвадів. Власниками ТОВ «Промислово-будівельна група «Ковальська» є кияни Олександр Пилипенко та його син Сергій Пилипенко, а також Володимир Сурун та Микола Суботенко.

Схожі повідомлення

НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ проросійським структурам  ГО «Громадський правозахист», ГО «Союз православних журналістів», ГО «Союз православних братств України і Росії» та іншим

admin3

У Стрию 52-річний батько вдарив ножем 22-річного сина: потерпілий – у лікарні, а зловмисник затриманий

admin3

Є надія, що путіну лишилося недовго

admin2

Львів’янин “заробив” більше 8 млн грн на будівництві моста

admin2

Ходорівчанин збив земляка і втік з місця ДТП

admin2

Сумуємо та співчуваємо: у лікарні помер офіцер відділення поліцейської діяльності №1 Стрийського районного управління поліції капітан поліції Володимир МИХАЛЬСЬКИЙ

admin3

Залишити коментар