16.5 C
Lviv
06.02.2025
«Вісник Розділля»
Україна

Щодо кібератаки, яка відбулася 15 лютого: особисті дані та кошти громадян, держави й українського бізнесу на банківських рахунках захищені та збережені

Сьогодні, 16 лютого, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час загальнонаціонального телемарафону UAразом з нагоди Дня єднання, започаткованого президентом України Володимиром Зеленським, окремо прокоментуквав ситуацію із масованою кібератакою, яка 15 лютого, без перебільшення, “накрила” Україну.

Як повідомляє пресслужба ГУ НП України у Львівській області, очільник МВС наголосив, що підрозділи кіберполіції перебувають у максимальній готовності для відбиття кібератак.

«Вчора відбулася одна з найбільш масштабних кібератак. Спробували «завалити» сайти державних органів, вкотре атакувати застосунок «Дія» і найбільші банки України. Дякую всім, хто був долучений до об`єднаного кіберзахисту України, до якого входять також і представники кіберполіції. Цієї спроби не вдалося здійснити! Була атака в тому числі й на сайт Міноборони, Міністерства внутрішніх справ, проте сьогодні застосунок «Дія», державні банки та відповідні сайти працюють безперешкодно», – зазначив Денис Монастирський.

Нагадаємо, Нацполіція відкрила кримінальне провадження за фактом DDoS-атак на українські вебресурси.

Схожі повідомлення

Римські динарії, срібні та фальшиві, – біля Малих Підлісків

admin2

Заступник голови Офісу Президента Татаров допоміг втекти з України куму Путіна Медведчуку, – ЦПК

admin3

Шахрайська оборудка на понад 16 млн грн: саме стільки збитків зазнав довірливий суб”єкт господарської діяльності. Триває досудове розслідування

admin3

Повітряну тривогу на День Незалежності оголошували 189 разів. Загалом вона тривала 14 годин. ІНФОГРАФІКА

admin3

Максим Козицький зустрівся з науковцями зі Львівщини, які потрапили у 2% найбільш цитованих у світі

admin3

Забужко і Сенцов нагороджені французьким орденом Почесного легіону – посол Понсен урочисто вручив нагороди. ФОТОрепортаж

admin3

Залишити коментар