16.5 C
Lviv
04.06.2023
Україна

Священик з Нового Роздолу і його три види ростбіфа увійшли в 10-ку кращих фото конкурсу Xiaomi – ShotByMi Awards 2021

 Xiaomi оголошує імена переможців першого епізоду фотоконкурсу ShotByMi Awards 2021 «Барвисте життя» (Colorful life).

Mi-фани з усього світу подали на конкурс 164 000 робіт, серед яких призи отримало 11 фотографій. Усі надіслані фото та відео було переглянуто Комітетом з попередньої оцінки. Після чого останнє слово щодо відзначення нагородами фоторобіт перейшло до суддів світового рівня – Маттіа Пассаріні, Макса Ріва та Манго Стріт.

Переможці ShotByMi Awards 2021

Отже, офіційна команда ShotByMi оголосила володаря Гран-прі ‒ Jelly Febrian. За свою перемогу він отримає творчий грант у розмірі $ 5000, сертифікат учасника та подарунковий набір ShotByMi. 

Також було оголошено імена 10 учасників, які вибороли заохочувальні призи. До цієї десятки потрапив представник України Андрій Максимович. Він – священник УГКЦ з м. Стрий, Львівської обл.

Фотографії, подані на конкурс, продемонстрували особисте бачення життя учасниками, які розповіли унікальні історії через об’єктив телефона Xiaomi.

Робота головного переможця Jelly Febrian з Індонезії під назвою «Старенька плете рибальську сітку».

Я захопився фотографією ще за часів навчання у середній школі. Мій батько навчив мене тоді робити чудові фото, також він навчив мене користуватися кишеньковою та DSLR-камерами. Під час цієї пандемії я спробував фотографувати за допомогою смартфона. Я використовував Redmi 6 Pro, яким користувалася моя мама».

«Переможне фото було зроблено, коли я приїхав до туристичного селища в Богорі, Індонезія. Це місце знайомить з індонезійською культурою, насамперед Західної Яви, починаючи з бойового мистецтва сілат і закінчуючи виготовленням парасольок, кераміки, сушіння тканин та виготовлення сітки для риби».

Десять кращих фото

Привітали і власників 10 заохочувальних призів, серед яких учасник з України – Андрій Максимович.

А також Andi Nursam adiputra, Yudy bento, Pramit Das, Tanjir Ahmed, Daniel Blasius, Jiantian Su, Tanvir Ahmed, Johan Villamizar Torres та Przemek. Вони потрапили до десятки призерів і отримують телефон Mi 11, сертифікат учасника та подарунковий набір ShotByMi. 

Ось переможна робота українського конкурсанта Андрія Максимовича. На фото – три види ростбіфа. Фото зроблено з любов’ю до кулінарії та для ілюстрації рецепту вірного приготування.

Схожі повідомлення

Луценко Юра: “Кілька днів тому мені випала честь взяти участь у кopигувaнні славнозвісної HIMARS, яка тоді oдним пpuльoтoм нaкpила понад 25 вaгнepiвцiв у xaтi – з кiнцямu, звісно”

admin3

Подорожуйте комфортно: таксі з Варшави до Львова

admin

У Львові поліція затримала жінку, яка завдала товаришеві співмешканця удару ножем в шию. А все почалося із спільної пиятики у квартирі…

admin3

Дизайн кав’ярні в стилі Прованс

admin

Оригінал Конституції Пилипа Орлика привезли зі Швеції вперше за 311 років

admin2

НА ЗАХОДІ УКРАЇНИ ЗАФІКСУВАЛИ ДИФТЕРІЮ. ЯК ВБЕРЕГТИСЯ

admin2

Залишити коментар