16.5 C
Lviv
02.03.2024
Україна

Звернення до ЗМІ від 103 Окремої бригали сил ТрО

Шановні друзі і подруги!

Оскільки на Львівщині територіальна оборона перебуває на стадії формування, виникають та діють різні громадські ініціативи, які допомагають цивільному населенню навчатися самозахисту, тактиці, тактичній медицині тощо, що безперечно допомагає нам всім працювати спільно над тим, аби всі були готовими до будь-яких сценаріїв.

Конкретно, хочемо прокомунікувати, що така організація як “Штаб оборони Львівщини” є громадською ініціативою ГО “Національний Корпус” не належить ані до Збройних сил України як офіційний штаб оборони, ані до органів місцевого самоврядування.

Відповідно до Закону України “Про основи національного спротиву” штаб визначається тільки один (у випадку введення воєнного стану) – зони територіальної оборони, який очолює голова обласної державної адміністрації, а начальником штабу – першим заступником керівника зони територіальної оборони є командир бригади територіальної оборони. У випадку Львівщини, це командир 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України підполковник Валерій Курко.

Наполегливо просимо представників ЗМІ та всіх, хто нас читає, уважніше ставитися до висвітлення інформації та правильного її зазначення, оскільки це деколи вводить в оману цивільне населення.

Сподіваємось на розуміння та закликаємо всіх громадські організації, які займаються навчаннями цивільного населення у Львівській області об’єднувати зусилля із 103-ю окремою бригадою Сил ТрО ЗСУ, оскільки ціль в нас одна – навчити захищати свій дім.

Схожі повідомлення

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №123/2022

admin3

НОВОРОЗДОЛЯНКА ОЛЬГА БЕРЕЗА – ЛАУРЕАТКА МІЖНАРОДНОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ «САД БОЖЕСТВЕННИХ ПІСЕНЬ» ЗА 2023 РІК. ВІ-ТА- ЄМО!

admin3

Ми готові обміняти Медведчука, якщо РФ це цікаво, вони точно відреагують, – Зеленський

admin3

Про адекватність призначання посла України під час світової війни

admin3

Нардеп Ковальов, скориставшись зв’язками у ФСБ, вів таємні переговори про виведення бійців із “Азовсталі”, – CNN

admin3

Літієві елементи живлення – найбільш популярні типи

admin

Залишити коментар