16.5 C
Lviv
25.07.2024
Україна

Наймолодша альпіністка України – у книзі рекордів України

НАЙМОЛОДША АЛЬПІНІСТКА УКРАЇНИ: П’ЯТИРІЧНА ДІВЧИНКА З РІВНОГО ВСТАНОВИЛА НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕКОРД

Маленька рівнянка Олександра Канкрова, якій лише п’ять років, увійшла до Книги рекордів України у номінації “Наймолодша альпіністка України”.

Дівчинка піднялася у Грузії у складі української команди на гору Лайла висотою 4009 метрів на початку серпня 2021 року.

На той момент дівчинці було 5 років і вона здійснила повноцінне альпіністське сходження на рівні з дорослими учасниками сходження.

Про це повідомила Лана Вєтрова, керівниця Національного реєстру рекордів України, на своїй сторінці у Facebook.

“У віці 5 років 5 і місяців дитина здійснила повноцінне альпіністське сходження на гору Лайла, Кавказ (висота 4009 м) на рівні з дорослими учасниками сходження. Дівчинка стійко подолала на маршруті всі перевали, траверси, брід річки Адиші Чала, льодовик Лайла. За спортивною класифікацією категорія складності маршруту гірського походу – 1 КС, з елементами другої категорії складності, – написала Вєтрова.

У суботу, 12 лютого, у Рівному дівчинці та її батькам вручили свідоцтво та офіційно підтвердили її звання “Наймолодша альпіністка України”.

Відомо, що маленька Олександра разом із батьками ходить у походи з півторарічного віку, рекордним став її четвертий похід.

Основними вимогами Національного Реєстру Рекордів до претендентів на цю номінацію є подолання всього маршруту дитиною самостійно у супроводі дорослих. Окрім того, дитина має вміти працювати з альпіністським спорядженням, користуватися ним з дотриманням техніки безпеки.

Схожі повідомлення

Агов!..Ви де??? Колишні земляки… Чом мовчите, російські українці???

admin3

КАЛЕНДАР ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ У 2022 РОЦІ

admin2

Архітектор перемоги

admin3

Чи варто купувати смарт-годинник або цей гаджет є марною дрібничкою?

admin

Порошенко закликає екстрено скликати Радбез ООН та Раду ООН з прав людини через звірства російських окупантів на Київщині

admin3

Активісти заблокували російську автозаправку на Львівщині

admin1

Залишити коментар