16.5 C
Lviv
23.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Ходорівчанин збив земляка і втік з місця ДТП

Поліцейські оперативно знайшли винуватця ДТП

Пізно ввечері понеділка, 22 листопада, у місті Ходорів Стрийського району автомобіль збив 62-річного чоловіка. Винуватець ДТП втік з місця події, однак його оперативно розшукали поліцейські. Постраждалий в ДТП чоловік зараз перебуває в реанімації.

Як повідомили у прес-службі поліції Львівщини, близько 22:45 у місті Ходорів водій невідомого автомобіля збив 62-річного чоловіка та втік з місця ДТП. Постраждалого госпіталізували – зараз він перебуває у важкому стані в реанімації.

Невдовзі поліцейські знайшли винуватця ДТП – це 28-річний житель Ходорова. У гаражі його будинку знайшли автомобіль BMW з характерними для ДТП пошкодженнями: розбитим лобовим склом, подряпинами.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ.

Схожі повідомлення

Підвищення цін на хліб та інші значущі продукти є неприпустимим: куди звертатись у разі порушень

admin2

Продавав ліс: затримано директора лісогосподарства

admin2

Огляд водіїв на предмет сп’яніння

admin3

Андрій ГАРАПЦЬО: “Наша мета на 2023-й незмінна – грати в сучасний футбол і перемагати на полях суперників. Але найбільше бажаємо, аби  Збройні Сили України здобули перемогу над агресором на фронтових полях”

admin3

МОВА (закриваємо тему)

admin3

На Стрийщині школи навчатимуться очно, дистанційно, змішано. Які і як?

admin2