16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Пам’яті колеги – Галини Степанівни ФІЛІП’ЮК

24 грудня, на католицький Свят – Вечір, пішла з життя колега –  вчителька хімії Галина Степанівна ФІЛІП’ЮК. Не витримало серце.

Працювала в Новороздільській ЗОШ І- ІІІ №5 з часу відкриття закладу освіти у 1983 році і до небажаного звільнення у 2021-му. Шість  років була методистом міського відділу освіти.

Галина Степанівна мала відзнаку «Відмінник народної освіти», а за опитуванням її випускників, на той час студентів львівських «вузів», як висококваліфікований спеціаліст  з предмету «Хімія», стала лауреатом Міжнародної Соросівської програми підтримки освіти у галузі точних наук.

Опитувані студенти не навчалися на хімічному факультеті, але оволоділи цим предметом  так, що з вдячністю і пошаною  говорили про свою вчительку – Галину Степанівну.

Відвідувала, і то нещодавно, її уроки – дуже змістовні, дохідливі, із застосуванням відео презентації, дослідами й іншими різноманітними методами навчання. Та головне – тихим, спокійним, виваженим словом наставника Галина Степанівна допомагала учням ґрунтовно  засвоювати теми уроків.

Мої знання з хімії неглибокі, та відвіданий урок добре запам’ятала, а після завершення ставила Галині Степанівні  запитання, на які Вчителька давала ґрунтовні відповіді. Вона – професіонал своє справи. Свого часу закінчила школу на рідній Тернопільщині із срібною медаллю.

Галина Степанівна відзначалася товариськістю, любила частувати колег власними смаколиками, чаєм – кавою. І завжди – позитивною бесідою. Такі негативні людські якості як злоба, плітки,  вкупі з розмаїтими відтінками непорядності, були для неї неприйнятними. Важко переживають цю раптову втрату ті, хто глибоко шанував (і шануватиме) Галину Степанівну, кого вона глибоко поважала і для яких назавжди залишиться живою, цікавою і відкритою особистістю.

Схиляємо голови у скорботі і співчутті чоловікові, донечці, нашій випускниці, сестрі, теж учительці, натепер працівниці міського відділу освіти,  та родині Галини Степанівни. Вона всіх безмежно любила.

Галина Степанівна якось згадувала батька – вчителя (до слова, її мати теж була педагогом), який став для неї і всіх, хто його знав, прикладом високоморальної людини, людини честі і високих життєвих принципів.

Шановна Галино Степанівно, земля Вам пухом. А світлу і щиру Вашу душу нехай Всемилостивий Господь  у цей великий день християнського  Свят – Вечора прийме у Царство Небесне.

Не забудемо, любимо, шануємо, сумуємо…

Ірена ЛУКАЧУК

P.S. До цього реквієму додає свій   біль утрати ще один  лауреат премії Фонду Сороса, вчитель фізики ЗОШ №5 Тамара Володимирівна СОХАН:

«Той день печалі запам’ятаю назавжди,

Слова розпуки рідних: «Її уже нема.

Пішла у небеса.

Поник для неї світ…»

І серце плаче,

Не вірить, що навічно відбула.

Пішла у небеса.

На Божий суд,

На Божий п’єдестал,

Щоб в пам’яті людській

Воскреснуть й вічно жити.»

Схожі повідомлення

За форс – мажорних обставин ФК “Новий Розділ” переміг ФК “Рух-3” (Львів) з рахунком 3:1!

admin3

Допомога переселенцям у Новому Роздолі

admin2

Подяка міського голови м. Новий Розділ учениці 8-Б класу НВК ім. Володимира Труша, чемпіонці України Дитячої ліги (серед дітей до 2005 р.н.) з класичного волейболу, чемпіонці України (серед дітей до 2008 р. н.) з пляжного волейболу Марічці Гошилик

admin3

Потенційні переможці конкурсу проєктів регіонального розвитку. Серед них – і Новороздільська ОТГ

admin2

Ще трохи найцікавіших фактів про роботу ТЕЦ Нового Роздолу

admin3

Надаю послуги:

admin3

Залишити коментар