16.5 C
Lviv
27.02.2024
Новороздільська ОТГ

Новороздільська громада: освіта – працює. Поки що дистанційно

10-14 жовтня освітянські заклади Новороздільської громади – усі 10 шкіл і заклади позашкільного виховання – були на вимушених канікулах, із зрозумілих причин, до яких спричинився ракетний обстріл та відсутність електропостачання.

Від сьогодні, із 17 жовтня (попередньо – до кінця тижня) навчання у школах Новороздільської громади дистанційне .

Втім, кінцеве рішення приймуть на засіданні ради оборони міста. І додатково повідомлять усіх учасників освітнього процесу – керівництво, вчителів, учнів.

Натомість дитячі дошкільні садочки працювали в режимі “чергових груп” з вівторка, з 11 жовтня. Так, 11-12 жовтня, коли місто ще не було повністю підключене до електропостачання, діток не було. Але потім дошкільнята таки виходили “на навчання”, адже батьки, які працюють, змушені заводити малечу до садочка. Де 5, а де й 10 діточок – “чергові групи” готові приймати необмежену кількість дітей.

З 18 жовтня дитячі дошкільні установи Новороздільської громади відновлюють роботу у звичному режимі.

Схожі повідомлення

Марія ВЯТКІНА: «Пес із тьмяним біло-коричневим окрасом напав зненацька і боляче вкусив, а лікувала рану майже 2 місяця. Знаю, що я не єдина жертва…»

admin3

Перше причастя у день Незалежності

admin2

Будинок … як на пороховій бочці …. над гаражем

admin2

Новороздільська громада. Випуск-2023

admin2

ВІтаємо з чудовою серією товариських матчів: сьогодні ФК “Новий Розділ” переміг вдома ФК “Гірник” (Новояворівськ) – 2:0!

admin3

Про необхідність проведення періодичної повірки лічильників теплової енергії та гарячої води

admin3

Залишити коментар