16.5 C
Lviv
02.10.2023
Україна

3 основних правила як вибрати термобілизну

Під термобілизною мається на увазі предмет гардеробу, основне завдання якого полягає у відведенні вологи від тіла. За рахунок цього забезпечується найбільш оптимальна терморегуляція при заняттях спортивними дисциплінами або при щоденному носінні. Але отримати максимальний ефект можна лише у разі правильного вибору відповідної моделі. У цій статті ми говоритимемо не лише про різновиди термобілизни, але й надамо корисні рекомендації щодо правильного вибору.

Призначення виробів
Для правильного вибору термобілизни слід спочатку визначитися з його призначенням. Від цього багато в чому залежать функції моделей та використовувані матеріали під час пошиття.

Гірськолижний спорт
Моделі для зимових видів спорту здатні ефективно зберігати тепло та відводити вологу. Білизна часто є зональною. У таких випадках білизна є переважно зональною. У місцях з вищим потовиділенням, таких як груди, пахви, використовується інший тип в’язки. Завдяки цьому волога приділяється ще швидше.

Повсякденне носіння
Вироби сприяють забезпеченню додаткового тепла та здатні усувати неприємний запах. Цього вдалося досягти за рахунок використання срібної нитки. Подібна білизна дозволяє мінімізувати чисельність предметів гардеробу, за рахунок чого значно підвищується зручність. Особливо це актуально, коли потрібно носити діловий костюм, під яким теплі светри не виглядатимуть доречно.

Трекінг
Білизна для трекінгу вибирати потрібно виходячи з сезону та температурного режиму. Для літнього трекінгу речі повинні виключно забезпечувати відведення вологи, а часом і надавати ефект охолодження. Якщо говорити про зимові варіанти, перевагу віддавати потрібно вже тепліші моделі.

Матеріали, що використовуються
Якщо говорити про заняття спортом, то краще вибирати синтетичні вироби. Завдяки швидкому відведенню вологи можна значно підвищити рівень комфорту. Подібного ефекту вдалося досягти завдяки використанню багатоканальної структури та надтонких ниток. У такому текстилі використовується змінне плетіння.

Натуральні тканини також популярні під час виготовлення термобілизни. Найчастіше використовується шерсть, особливо овець мериноса. Такі матеріали працюють за аналогією із синтетикою. Однак воно не тільки сприяє відведенню вологи, а й збереженню тепла. Також варто вказати і про зовнішній вигляд, оскільки тканина зовсім не скочується, вона виглядає презентабельно навіть після багаторазового прання. Не варто забувати про природні антибактеріальні та протимікробні властивості. За рахунок цього така термобілизна є стійкою до утворення неприємних запахів.

Підсумки
Незалежно від того, якому матеріалу ви надасте перевагу, важливо правильно вибирати розміри. Спочатку варто зазначити, що речі такого плану надягають на голе тіло. Тому вони повинні максимально облягати та створювати відчуття другої шкіри. Також білизна не повинна тиснути чи висіти. Якщо ви збираєтеся замовляти речі в інтернеті, і немає можливості поміряти, потрібно скористатися прикладеними розмірними сітками виробників. При покупці дитячих моделей слід використовувати як орієнтир саме зростання.

Джерело: https://roliki.ua/

Схожі повідомлення

Сьогодні над Львівщиною ПК «Захід» збило 7 ракет: обійшлося без жертв та постраждалих

admin3

Наш борщ – найкращий! Визнав світ!!!

admin2

Ось, що насправді стоїть за цим іменем …Ігор Тальков

admin3

У Червонограді внаслідок ДТП зіткнулися дві автівки -“Hyundai Tucson” і ” Skoda Superb”. Причини ДТП встановлюють правоохоронці

admin3

22-річний рецидивіст з Вінничини “замінував” об’єкт у Львові і повідомив по – телефону поліцію. Бомби не виявлено – “мінера” затримано

admin3

Герой України Друг Душман. Пам’ятаємо.

admin1

Залишити коментар