16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Департамент соцзахисту ЛОДА – до свята Миколая

Департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, зокрема, начальник Управління з питань сімейної політики та комунікації з громадським середовищем ДСЗН ЛОДА Уляна ДОРОШ, тісно співпрацює з Управлінням соціального захисту населення м. Новий Розділ, зокрема, у реалізації численних проєктів, які ініціює активна керівник Управління Галина Калінчук. Останній – це Денний центр із кризовою кімнатою для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Уже незабаром і відкриття.

Але мова про особливе свято усіх діточок. Управління соцзахисту м. Новий Розділ також долучається до вдячних слів і окрему подяку висловлює Уляні Дорош за організоване святкування для маленьких новороздільців. Департамент соцзахисту ЛОДА оголосив конкурс листів до Миколая про свої мрії, до якого долучилися і новороздільські діти.

І 5 отримали запрошення від Уляни Дорош з Департаменту на чудову зустріч з Чудотворцем Миколаєм – перегляд унікального фільму у 3-D форматі у Львові у Planeta Kino IMAX (фільм “В.О. Святого Миколая” – це музичний сімейний фільм режисерів Галини Лишак та Богдана Кривеня, який розповідає про непрості стосунки сучасних батьків та дітей. Фільм містить 11 авторських музичних композицій та більше 30 аудіаль), неодмінні солодкі пакуночки, а деяким діткам – і здійснення мрій, озвучених у листах, та отримання таких довгоочікуваних і вимріяних мобільних телефонів, планшетів чи й ноутбуків. Недарма ж Чудотворцем звуть Святого Миколая. Мрії збуваються у найулюбленіше свято дітвори.

Уляна Дорош висловлює щиру подяку за сприяння в подарунках для 25 діток з малозабезпечених сімей та діток з інвалідністю Санком – Львів та своїй кумі Yuliya Dendyuk – і також одному із меценатів,який вирішив залишитися тим таємним Миколаєм.

Читаємо коротку анотацію до фільму, який продемонстрували малечі у Львові 18 грудня: “За тиждень до свята  Миколая Миколай пише заяву про відпустку за станом здоров’я.  Усі подарунки для чемних дітей готові, окрім одного: 9-річна дівчинка Юстя не написала йому листа зі своїми побажаннями. Тож у зв’язку зі своїм лікарняним і тим, що жодна дитина не може залишитися без подарунка, Св. Миколай покладає свої обов’язки на батька дівчинки. Батько дівчинки музикант і композитор, який після смерті дружини (матері дівчинки) більше не займається музикою, а намагається зробити кар‘єру ведучого, забуваючи про мрії своєї дитини….“. Неймовірний перегляд… Тут і розпач та біль, і розуміння та прощення, переплетені з сірою буденністю та барвистими чудесами….

Життя підтверджує – чудо буває і в нашому на перший погляд буденному потоці днів. У доброму слові, у мимолітній посмішці, у протягнутій руці допомоги. І у добрих вчинках людей, зокрема, на свято Миколая створили дружня команда Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА⭐️?Роман Андрес Іван Тимочко Уляна Тарас Tetyana Medvid Микола Немчук Уляна Дорош та Управління соцзахисту м. Новий Розділ

Схожі повідомлення

Навіть коли прилітають російські ракети, наші діти та викладачі Новороздільської школи мистецтв ім. Олега Рудницького перемагають!

admin3

Що не так в спортивному «королівстві» міста?

admin3

“Веселка” подарувала Новороздільській громаді справжнє свято танцю

admin3

Стихійне сміттєзвалище на вулиці Довбуша

admin2

Воїн-новороздільчанин – про АТО, велику війну, про родину і Бога та труднощі на “нулі”

admin2

Світлій пам’яті Андрія Косіва, який захищав Україну з 2014 року

admin3

Залишити коментар