16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Благодійний Ярмарок Пряників – смачні пряники, красива фотозона і щедрі пожертви Вітальчику Головченко!

Сніжний ранок у Новому Роздолі розпочався з анонсованого Благодійного Ярмарку Пряників.

Рясний сніг не зупинив ні волонтерів, ні покупців, ні юного фотографа Романа Семегена.

Новороздільці розкуповували красиві пряники (дві торгові точки були біля “Сільпо” і АТБ, усвідомлюючи, що ця покупка є черговою часточкою у внесок порятунку життя дитини – маленького новороздільця Вітальчика Головченко.

Також усі бажаючі робили фото біля святкової фотозони, яка нагадувала про наближення Різдвяних свят і про головну заповідь кожного християнина – робити добро ближньому! Творити добро – це значно важливіше i простiше, аніж може собі уявити кожен з нас.

«Все, що ви зробили одному з Моїх братів найменших – ви Мені зробили» – ці слова Христа є дуже актуальними, особливо сьогодні, коли так потрібна допомога маленькому Вітальчику з Нового Роздолу.

БФ Карітас Новий Розділ, організатор Благодійного Ярмарку Пряників, висловлює щиру подяку усім жертводавцям за складені пожертви у сумі 30709 грн. та 1000 євро.

Особливо велика подяка організаторам, господиням за чудові та смачні пряники, волонтерам, «Фотозона на прокат», Марії Ониськів за створення новорічної атмосфери та гарного настрою для дітей, усім людям доброї волі, що будь яким чином долучились до створення благодійної ярмарки.

Отець Іван Рибко по завершенні благодійної ярмарки одразу відвідав маленького Вітальчика, помолився за його здоров’ячко та благословив. Усі кошти передав мамі.

Батьки та рідні висловлюють щиру подяку усім людям доброї волі за допомогу.

Схожі повідомлення

Геннадій КУКІН- людина непростої долі, яка реалізувала себе, праведно жила і пізнавала світ

admin3

Буревій у Новому Роздолі

admin2

Вітання з Днем Незалежності народного депутата Тараса Батенка

admin2

Чи можливо відродити знамениту волейбольну команду «Роздільчанка», яка постала у скрутні 90-ті? Так, але, як і тоді, усе залежить від фінансових можливостей

admin3

Новорозділець потонув на озері в Берездівцях

admin2

Зіграй в футбол – стань Миколаєм для дітей!

admin3

Залишити коментар