16.5 C
Lviv
23.01.2022
Україна

Людмила Гринів: «Практично усі пацієнти, які є на лікуванні у Львівській обласній інфекційній лікарні, НЕ ВАКЦИНОВАНІ»

Про це повідомила сьогодні під час брифінгу лікар-інфекціоніст цього закладу Людмила Гринів.

“Пацієнти, які звернулись до нас за допомогою – це, як правило, люди, які тривалий час перебували вдома та лікувались самостійно.  Однак, зазначу, що кількість  хворих менша, аніж місяць тому.   Однак ті хворі, що є мають  вкрай важкий стан, частина перебуває у реанімаційному відділенні. Практично усі – не вакциновані. 

Ми закликаємо мешканців вакцинуватись, тому що це можливість захистись вас від важкого перебігу захворювання. Якщо є клінічні ознаки хвороби, не приступайте до самостійного лікування, а звертайтесь до сімейного лікаря, який при необхідності скерує у стаціонар. Наш заклад готовий приймати пацієнтів та надавати допомогу”, – зазначила Людмила Гринів.

Нагадаємо, за вчора на Львівщині зафіксували 850 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 171 особу. Станом на сьогодні у Львівській обласній клінічній лікарні є близько 200 осіб, хворих корона вірусом. Усі пацієнти кисневозалежні та не були ВАКЦИНОВАНИМИ.

Схожі повідомлення

Миколаївський айтішник обійшов Фірташа в десятці найбагатших українців

admin2

Заблукалого пенсіонера знайшли через 4 місяці за 200 км

admin2

Андрій Денелейко зі Стрия врятував трьох людей

admin2

Подарунок від Львівської опери: бестселлер “Лис Микита” тепер у вільному доступі! (посилання)

admin1

Утеплення фасадів

admin

Люди добрі! Допоможіть врятувати нашого 4-місячного синочка Віталія. Самотужки оплатити 150 тисяч євро за операцію у Бельгії наша сім’я і рідні, на жаль, не в змозі

admin3

Залишити коментар