16.5 C
Lviv
04.03.2024
Україна

Піхота – це честь. Ідучи на роботу, снідаючи в кафе, відправляючись в бар, пам’ятайте, будь ласка, про таких солдат, згадуйте справжній образ солдата хоч на трохи…

Про це з болем і гордістю повідомляє на своїй сторінці у Facebook Сергій Ростішевський Роха:

Серед наших військових є термін “м’ясні роти”. Це не ті розрекламовані підрозділи, куди набирають молодих і гарних бородачів; це не підрозділи які можуть собі дозволити показати спалювання ворожої техніки з дрона, солдати таких бригад не екипійовані як “ссо-тро”. Нє. Вони виглядають як правило ось так, як на світлині. Цих солдат ви не читаєте в твіттері, і телефон їм треба для вайбера, аби подзвонити рідним, щоб сказати що все добре, і що все буде добре. Пообіцяє.).

Великі інтерв’ю у таких солдат не беруть, тому і в ютубі ви їх не знайдете.

Про таких солдат не згадують, коли “прославлені бригади” відступають після невдалого штурму (такі теж бувають, і по телевізору чи в тг каналах вам про них не скажуть), і відступаючи оголяючи фланги – таких солдат не попереджують про відступ. Що призводить до фатальних наслідків. Для таких солдат.

Наврядчи кажучи про “наших котиків з зсу” у вас перед очима такий образ солдата))

Але в реальності, в більшості випадків, він виглядає саме так. Бо коли ви читаєте про “навалу орочих чмобіків” або про зеків вагнерів – то стримують все це блядське кодло, сидячи в окопі і тримаючи позиції, вивозячи тяжкість окопного буття – отакі люди.

Вони не чули про реабілітації; про птср теж, але вони так само як і всі страждають від нього.

Тому вони і просять, інколи, відправити їх на лікування.

І не дивлячись на все, такі солдати – вражають своєю сміливістю, та відчуттям самопожертви заради інших людей.

Ідучи на роботу, снідаючи в кафе, відправляючись в бар, пам’ятайте, будь ласка, про таких солдат, згадуйте справжній образ солдата хоч на трохи. Бо все це можливо завдяки таким солдатам, що платять ціну набагато дорожчу, аніж податки чи донат.

І дуже прошу вас – не забудьте таких солдат після війни.

Піхота – це честь

Фото ілюстративне

Схожі повідомлення

28-річний львів’янин збив автівкою «Audi A4» двох жінок 33-х та 34-х років, які перебували на пішохідному переході

admin3

Хто зрадник в оточенні Зеленського?

admin3

Сьогодні зранку у с. Малі Грибовичі біля Львова в палаючому будинку від задимлення загинули двоє діток- 6-річна дівчинка та 4-річний хлопчик. Бабуся, а згодом і пожежники, так не змогли врятувати малят

admin3

На сході України загинула 24-річна сержантка з Херсонщини

admin2

Як вибрати будинок для людей похилого віку?

admin

За вчора, 20 вересня, на Львівщині зафіксували 518 нових випадків COVID-19

admin3

Залишити коментар