16.5 C
Lviv
28.11.2021
Новороздільська ОТГ

Заслужена нагорода Миколи ПШИКА

Урочистості, високі слова з головних трибун та стиха мовлені у приватній розмові слова подяки усім нашим захисникам і захисницям лунали 14 жовтня повсюди.

У Новому Роздолі відбулося свято біля оновленої Алеї Героїв. І кількаметровий державний прапор отримали честь нести учасники АТО з нашого міста , чимало з них отримали офіційні подяки та нагороди.

І відомий у місті Микола Пшик поділився, що щойно прибув з інших урочистих подій.

У Львові, в Будинку воїна 14 жовтня також відбувся святковий концерт, посвячення ікон, виготовлених львівським митцем Левом Скопом, вручення відзнак учасникам АТО/ООС та волонтерам.

З нагоди 2-ї річниці роботи закладу директор Будинку воїна Олег Височанський привітав присутніх та вручив пам’ятні нагороди Львівської обласної ради «30 років Незалежності» волонтерам, представникам військових батальйонів, добровольцям  та громадським діячам, які  активно долучалися до створення закладу.

Присутніх піснями та виконанням музичних номерів привітали дитячі художні колективи. Святковий концерт організували представниці Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб». Ветеранки та волонтерки також особисто зі сцени заспівали патріотичні українські пісні для присутніх.

Почесну нагороду “Доброволець України” отримав і знаний у місті воїн, волонтер, доброволець, колись начальник штабу комбат 8-го окремого батальйону “АРАТТА” ім. Андрія Гергерта Української добровольчої армії (хоча його діяльність в “Аратті” і продовжується), та ще активний городянин, директор громадської організації “Благостиня” Микола ПШИК.

Вітаємо!!!!

Схожі повідомлення

Безкоштовне харчування школярів. Коли….?

admin2

Ілівські печери – дива поряд

admin2

Днями стартує рейд – перевірка нелегальних перевізників Львівщини

admin3

Новий “Школярик” – для Нового Роздолу

admin2

Про … своїх паліїв на фоні “війни” зі спалюванням шин у Гранки-Кутах

admin2

“Соціальні полиці” у магазинах Нового Роздолу

admin2

Залишити коментар