16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Заслужена нагорода Миколи ПШИКА

Урочистості, високі слова з головних трибун та стиха мовлені у приватній розмові слова подяки усім нашим захисникам і захисницям лунали 14 жовтня повсюди.

У Новому Роздолі відбулося свято біля оновленої Алеї Героїв. І кількаметровий державний прапор отримали честь нести учасники АТО з нашого міста , чимало з них отримали офіційні подяки та нагороди.

І відомий у місті Микола Пшик поділився, що щойно прибув з інших урочистих подій.

У Львові, в Будинку воїна 14 жовтня також відбувся святковий концерт, посвячення ікон, виготовлених львівським митцем Левом Скопом, вручення відзнак учасникам АТО/ООС та волонтерам.

З нагоди 2-ї річниці роботи закладу директор Будинку воїна Олег Височанський привітав присутніх та вручив пам’ятні нагороди Львівської обласної ради «30 років Незалежності» волонтерам, представникам військових батальйонів, добровольцям  та громадським діячам, які  активно долучалися до створення закладу.

Присутніх піснями та виконанням музичних номерів привітали дитячі художні колективи. Святковий концерт організували представниці Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб». Ветеранки та волонтерки також особисто зі сцени заспівали патріотичні українські пісні для присутніх.

Почесну нагороду “Доброволець України” отримав і знаний у місті воїн, волонтер, доброволець, колись начальник штабу комбат 8-го окремого батальйону “АРАТТА” ім. Андрія Гергерта Української добровольчої армії (хоча його діяльність в “Аратті” і продовжується), та ще активний городянин, директор громадської організації “Благостиня” Микола ПШИК.

Вітаємо!!!!

Схожі повідомлення

Невимовний біль, невимовні страждання…Сьогодні рідні полеглого у бою з кацапами воїна Володимира САДОВОГО і новороздільська громада у скорботі зустріли кортеж із тілом Героя і, так само в смутку, молилися за упокій його душі на Чині парастасу

admin3

Видатки на одного мешканця у територіальних громадах Львівщини: Новороздільська ОТГ – не в перших рядах, але і не в останніх…

admin3

Басейн – толока на території і сумна доля будівлі

admin2

СКІФ впевнено йде до перемоги

admin2

Нардеп Р.Лозинський нагадав про енергетичну кризу у Новому Роздолі та Новояворівську

admin2

Новий імпульс у дослідженні  наукової  спадщини  видатного українського історика та громадського діяча Галичини у першій половині ХХ ст. Івана – Мар’яна КРЕВЕЦЬКОГО

admin3

Залишити коментар